Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 6


andre.11

Recommended Posts

Uz se proste fakt nemuzu dockat az vyjde,pokud bude nekdo cokoli o PES6 vedet,hned dejte vedet.plss :) Jinak koupil sem si origo PES6 na PC kvuli online a musim rict,ze je fakt super,zase mnohem bliz realite,FIFA 07 zustala i letos 2 :D ML bude urcite na i PSP verzi.Pokud bude jen z poloviny tak vymakana jak na PC verzi mame se na co tesit.Doufam ze uz tam bude komentar a vice stadionu na PES5 to trochu odflakli.Jinak napr.je tam moznost automatickeho stridani vasich nejunavenejsich hracu pocas zapasu a pod...tech novinek je tam fakt dost.Chjooo uz at je to u me v PSP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

PES je hra kterou mám v mechanice pořád.......a když si jdu někdy něco zahrát, tak je to z 90% PES.........taky se už nemůžu dočkat až vyjde......a určitě udělám i recenzi PES 6......hned jak vyjde....je to nejen nejlepší fotbal na PSP, ale pro mě i nejlepší hra na PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na psp mozna....

no i PC to PES6 natira fife07,nepomuze ji ani ceskej komentar od Bosaka(mimochodem na PC verzi PES6 uz nekdo predelava ten ceskej koment z FIFA07,jde to pry pomalu,ale jde:)no sem zvedavy,i na PES5 byl ceskej koment,sice amatersky,ale byl i docela kvalitni www.fifacz.com/forum/viewthread.php?tid=4875 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš bych řekl že fifu hrajou lidi jen kvůli tomu jménu :( ale já říkám FIFA Je trapas hrál sjem jia si před 2 roky a už jsem an ní nikdy nešáh ale pes5 na ps2 to jsem faral každý den asi půl roku prostě jak říkám.FIFA je jméno všude jsou na ní reklamy,např ted nedávno jsem jak bylo pořád všude FIFA 07 a je to hovno takže nic no (aji na tom icq to pořád bylo)prostě já nesnáším FIFU a to je můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj ale jedno vim jiste : fifa de nahoru v progamingu,pes je proste sux pro tento ucel..jinak je pes dobrej futbec

To vsechno je kvuli dobrymu marketingu EA Sports kterej chce logicky svuj titul protlacit do progamingu a tim si udelat dobrou reklamu. A taky ma velkej podil na vyssi prodejnosti FIFY to ze je licencovana. Chybejici licence je asi jedinej nedostatek PES. Jinak hratelnostne FIFINKA za PSEM hodne zaostava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj ale jedno vim jiste : fifa de nahoru v progamingu,pes je proste sux pro tento ucel..jinak je pes dobrej futbec

To vsechno je kvuli dobrymu marketingu EA Sports kterej chce logicky svuj titul protlacit do progamingu a tim si udelat dobrou reklamu. A taky ma velkej podil na vyssi prodejnosti FIFY to ze je licencovana. Chybejici licence je asi jedinej nedostatek PES. Jinak hratelnostne FIFINKA za PSEM hodne zaostava.

Jeste ze existujou manici co nam tam ty licence pekne dodelaji a jeste nam toho PSIKA i vysperkuji (na PC!) ruznymi extra updaty.

Ale uz se taky nemuzu dockat......jdu do originalu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam, ze tahle verze bude i s komentarem, i kdyz u PES dilu je ten komentar trosku o nicem, ale hrat zase bez nej je take o nicem.....Jinak tenhle fotbal je pro me nej. zalezitost a tu hru hraju skoro porad.....takze sup sem s PES 6......

jj, taky doufam....videl jsem videjko z WE a neco tam "zvatlali"...byl to JAP focus. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda hrál naposled PES 3 ale na PSP si PES 6 kopím určitě.Na FIFA je největším tahákem česká lokalizace což je myslím málo

..hahaha, ceska lokalizace do hry, do ktere autori nedali ani ceskou reprezentaci - FUUUUUJ!! :mrgreen: + blijici smajlik :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda hrál naposled PES 3 ale na PSP si PES 6 kopím určitě.Na FIFA je největším tahákem česká lokalizace což je myslím málo

..hahaha, ceska lokalizace do hry, do ktere autori nedali ani ceskou reprezentaci - FUUUUUJ!! :mrgreen: + blijici smajlik :-)

Fakt tam není naše repre?Tak nevím proč to vychází v češtině.Bez FIFA se obejdu.Vždycky byla druhá a zdá se že to EA nevadí :lol: Na PES 6 se těším zas pořádnej fotbálek :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však jo voe nejde o jména ale o ty vlastnosti těch hráčů jsou prakticky stejné jako doopravdy jenže FIFA to je prostě trapas tam je vypracovaných tak akorát pár hvězd př:rooney,ronaldinho apod. a co ty akce ve FIFE stojí za hovno je to ajk podle šablony ale pes to je prostě originál ty kace ještě se mi nepodačilo zrobit stejnou akci prostě všechno naprostý originál!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně že je tam Sparta.Naší ligu vůbec nesleduju tak je mi to jedno.Prostě FIFA je o ničem.Hrál sem demo a připadá mi to pořád stejný jen jiný soupisky.Podle mě si licenci nezaslouží ale PSOvi by slušela

Me licence vubec netrapi, pac za par dni po vydani se na netu objevi novy option file (save), kde bude stejne vse upraveno. Takze klidek....!

Pak uz PES bude takovy jaky ma byt!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně že je tam Sparta.Naší ligu vůbec nesleduju tak je mi to jedno.Prostě FIFA je o ničem.Hrál sem demo a připadá mi to pořád stejný jen jiný soupisky.Podle mě si licenci nezaslouží ale PSOvi by slušela

Me licence vubec netrapi, pac za par dni po vydani se na netu objevi novy option file (save), kde bude stejne vse upraveno. Takze klidek....!

Pak uz PES bude takovy jaky ma byt!!

Já licenci taky nevyžaduju hlavně když jeto pořádnej fotbálek.To zas bude probdělých nocí :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu