Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 6


andre.11

Recommended Posts

Hlavně že je tam Sparta.Naší ligu vůbec nesleduju tak je mi to jedno.Prostě FIFA je o ničem.Hrál sem demo a připadá mi to pořád stejný jen jiný soupisky.Podle mě si licenci nezaslouží ale PSOvi by slušela

Me licence vubec netrapi, pac za par dni po vydani se na netu objevi novy option file (save), kde bude stejne vse upraveno. Takze klidek....!

Pak uz PES bude takovy jaky ma byt!!

Já licenci taky nevyžaduju hlavně když jeto pořádnej fotbálek.To zas bude probdělých nocí :lol:
ono jde o to že i když tam není tak si ji pak můžeš stáhnout,lae jako mě to je jedno,stejně přes skomolená jména pochopím kdo to je....takže je to v poho ALE BUDE TO TĚŽKÉ BO MÁM NA KARTĚ VCS A JESTLI TED VÝJDE PES6 TAK NVM JAK TO ZKOMBINUJU BO MÁM JENOM 2GB A CHCI FULL.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

njn 12-13letym staci FIFA my borci hrajem PES,oleeeeeee

A co Fifa street 2 no?? -> to taky neni špatná hra...

ja mluvim o fotbale ne to fotbalku,fifa street je uplne neco jineho s velkym fotbalem toho moc spolecnyho nema :D :D

je pravda ze jediny co ma fifa street 2 spolecnyho s normalnim fotbalem je ze jde o fotbal... ale je po chvili strasne nudna porad to sami dokola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak byl jsem dnes v prodejne s hrama JRC a manik mi rekl,ze PES6 na PSP ma mit v prodeji urcite zitra,sice se mi tomu moc nechce verit,na netu uz by to snad i bylo,ale budu doufat :wink:
koukal jsem na Konami stránky a PES tam nefiguruje mezi plánem do konce roku....... :cry:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

videl sem ingame a pride me to jako ubohej pokus o fotbal jako predeslej dil PES 5 ..ale kazdej ma svuj nazor a neberte mi ho !

nazor ti neberu jen by me zajimalo kdyz je podle tebe pes 5 nepovedenj pokus co je potom fifa? to by asi potom musel bejt nejvesti omyl lidstva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest PAINkillerCZE
videl sem ingame a pride me to jako ubohej pokus o fotbal jako predeslej dil PES 5 ..ale kazdej ma svuj nazor a neberte mi ho !

nazor ti neberu jen by me zajimalo kdyz je podle tebe pes 5 nepovedenj pokus co je potom fifa? to by asi potom musel bejt nejvesti omyl lidstva...

proc se teda na wcg kde je cena za prvni misto 350 000 kc v turnaji na pc hraje fifa a ne pes 5 ? pac fifu zvolilo pres 5 milionu faousku s celyho sveta =) ale reknu ti vtip : pes5 je dobrej fotbal =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

videl sem ingame a pride me to jako ubohej pokus o fotbal jako predeslej dil PES 5 ..ale kazdej ma svuj nazor a neberte mi ho !

nazor ti neberu jen by me zajimalo kdyz je podle tebe pes 5 nepovedenj pokus co je potom fifa? to by asi potom musel bejt nejvesti omyl lidstva...

proc se teda na wcg kde je cena za prvni misto 350 000 kc v turnaji na pc hraje fifa a ne pes 5 ? pac fifu zvolilo pres 5 milionu faousku s celyho sveta =) ale reknu ti vtip : pes5 je dobrej fotbal =)

no mě by se reálnější zdálo že ji tam protlačili EA...nemyslim že by byla tak oblíbená, nebo to je tim že na WCG nemůžeš hrát se stáhnutejma soupiskama..takže by byl omezenej výběr týmů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak byl jsem dnes v prodejne s hrama JRC a manik mi rekl,ze PES6 na PSP ma mit v prodeji urcite zitra,sice se mi tomu moc nechce verit,na netu uz by to snad i bylo,ale budu doufat :wink:
koukal jsem na Konami stránky a PES tam nefiguruje mezi plánem do konce roku....... :cry:

taky sem koukal a maj to tam nejak divny PES tam neni na zadnou platformu,je tam jen Jap.a USA verze WE9(PES5)tak nevim no,http://www.konami.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu