Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 6


andre.11

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak PES6 je pro me na jeden pohled zklamani a na druhej dosta dobra hra.... Zklamani v tom že jsem si doteď nevšiml žádný výrazný novinky :( ,a to že je to dost dobra hra ,je to že PES5 je taky dost dobrá hra a tahle hra mě přijde téměř totožná s PES 5 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak PES6 je pro me na jeden pohled zklamani a na druhej dosta dobra hra.... Zklamani v tom že jsem si doteď nevšiml žádný výrazný novinky :( ,a to že je to dost dobra hra ,je to že PES5 je taky dost dobrá hra a tahle hra mě přijde téměř totožná s PES 5 :(
Mas pravdu. Okrem Master League a pridania noveho menu a rohrania postavy, tymu tam nic noveho nieje...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hratelnost je trochu jina,sice to neni takovy rozdil jako na PC,PS2 verzi,ale rozdil tam je.Trochu me zklamal ten chybejici komentar(jen neco zbleptne pri golu)a absence stadionu,alespon 5-6 kdyby jich tam bylo :( jinak bomba,hlavne ta ML na tu sem se tesil nejvic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra ted sem zjistil ze tam neni Chelsea :cry: Jak je to mozny?

Ja bych rekl, ze tam je, ale zase pod jinym jmenem, ale nevim to urcite (ted jsem si to teprv stahnul), ale takhle to bylo i minule u PES5....myslim, ze se jmenovali nejak Westham Blue....nebo tak neco :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra ted sem zjistil ze tam neni Chelsea :cry: Jak je to mozny?

je tam akorat tam neni licencovana tak ma jinej nazev,stahni si option kde jsou zpravne nazvy klubu ,jmena hracu a loga klubu http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/936434.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem stahnul verzi 1.14 GB po rozbaleni a nefunguje mi. Je to z torrentu kterej sem nekdo daval. Nemate nekdo pls nejakej zarucene funkcni torrent nebo linky (krome rapidshare)?
a co ti nejde?vůbec se nespustí nebo se sekne?

Po spusteni mi nabehnou ty loga a potom se to sekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem stahnul verzi 1.14 GB po rozbaleni a nefunguje mi. Je to z torrentu kterej sem nekdo daval. Nemate nekdo pls nejakej zarucene funkcni torrent nebo linky (krome rapidshare)?
a co ti nejde?vůbec se nespustí nebo se sekne?

Po spusteni mi nabehnou ty loga a potom se to sekne.

to sem čekal,bud se podívej do iso games 11,tam dával shadow.wizard myslim patch nebo si v umd genu musíš ripnout to úvodní video(pes6.pmf) a dát místo něj nějakej blank soubor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PES6 hraju jak na PSP tak na PC. Jako je pravda,ze ty zmeny oporti 5ce nejsou na prvni pohled zase tak patrny,ale jestli to budete hrat dyl,tak urcite poznate hodne velkou zmenu v hratelnosti. Strely jsou uplne prepracovany,padaj mnohem vice goly z dalky. Je jinak udelanej system kolizi hracu. Mnohem lepsi rozhodci-uz nepiska kazdou blbost a i ty jeho vyhody jsou nekdy zajimavy. Dal pribyla moznost L+R rozehrani- po nekterych faulech se na displeji zobrazi,at zmacknete L+R a hrac situaci rychle rozehraje, timhle se da obrana soupere paradne prekvapit. Dal brankari chytaj mnohem chytrejs- zakroky sou krasny a uz po tom mici jen tak necumi,ale reagujou na nej.

Pro me to je hra,ktera se mi usadi na karte asi na hodne dlouho;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem stahnul verzi 1.14 GB po rozbaleni a nefunguje mi. Je to z torrentu kterej sem nekdo daval. Nemate nekdo pls nejakej zarucene funkcni torrent nebo linky (krome rapidshare)?
a co ti nejde?vůbec se nespustí nebo se sekne?

Po spusteni mi nabehnou ty loga a potom se to sekne.

to sem čekal,bud se podívej do iso games 11,tam dával shadow.wizard myslim patch nebo si v umd genu musíš ripnout to úvodní video(pes6.pmf) a dát místo něj nějakej blank soubor

Jo bylo to tim. Ripnul jsem to tim ripkitem az uz to facha. Dik za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu