Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 6


andre.11

Recommended Posts

neuděláme zase soutěž o nejhezčí gól?? :D

Klidne, jsem pro

Taky sem pro.Ale mám stejnej dotaz jako Mike M.Jak v tý změti čísel poznam ten svůj uloženej gol?

....to se ptal ElektroPunker :mrgreen: .

Ja to minule udelal vylucovaci metodou...proste jsme si tam nechal v PSP jen ty 3 goly co jsem chtel poslat a podle ikony PES jsem je pak nasel a poslal na posouzeni :-)

V kazdem adresari save je vzdy obrazek z jake je ot hry...nebo u PES5 to tak aspon bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

neuděláme zase soutěž o nejhezčí gól?? :D

Klidne, jsem pro

Taky sem pro.Ale mám stejnej dotaz jako Mike M.Jak v tý změti čísel poznam ten svůj uloženej gol?

....to se ptal ElektroPunker :mrgreen: .

Ja to minule udelal vylucovaci metodou...proste jsme si tam nechal v PSP jen ty 3 goly co jsem chtel poslat a podle ikony PES jsem je pak nasel a poslal na posouzeni :-)

V kazdem adresari save je vzdy obrazek z jake je ot hry...nebo u PES5 to tak aspon bylo

ja vim sem se pretuk sry :lol: Nato se musím podivat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem mel paradni gol,utocnik pred branou otoceny zady k obranci a ke kase,za nim golman,paticka,obrance jesle,golman jesle a gol,fakt pekny ALE:gol jsem nahral na DH 0.45,pak sem si dal ten hybrid DH 0.46 a v nem mi to ukazuje corrupted data :( co s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaw lidi nestalo se vám někomu že se vám to po zápase prostě sekne?

hraju anglickou a stalo se mi už asi 3x že po zápase s manchestrem se prostě zničeho nic vypne.

Take hraju za MANCHESTER (GO REDS GO). ale tohle se mi ani jednou nestalo.....takze asi problem u tebe, jedine co se mi stava, ze se nekdy hra trosku seka, ale to tak 1-2sekundy z cele hry.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem nato koukal.Ty ikony maji ruznou barvu staci se jen podivat jakou ma ten gol barvu a pak to najit podle ikony.Nemel by to byt problem :wink:

JJ ted uz to vim taky, ale kdyz jsem to vymazal tak jsem to jeste nevedel :cry:

Nic si z toho nedelej.Sem si jistej ze das hezci goly :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaw lidi nestalo se vám někomu že se vám to po zápase prostě sekne?

hraju anglickou a stalo se mi už asi 3x že po zápase s manchestrem se prostě zničeho nic vypne.

jo me se to stava a docela casto , i treba kdyz odklikavam replay nebo stridani ... nevim proc ale docela me to sere ...

jinak pes jsem musel vymazat protoze memu psp hrozilo ze ho rozkopu ...

pote co jsem v rozzureni kopnul do volantu na pc a poloukopl radici packu sem to radsi zabalil ...

fakt pes je hra u ktere akt MEGA nezrvím .... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem nato koukal.Ty ikony maji ruznou barvu staci se jen podivat jakou ma ten gol barvu a pak to najit podle ikony.Nemel by to byt problem :wink:

JJ ted uz to vim taky, ale kdyz jsem to vymazal tak jsem to jeste nevedel :cry:

Nic si z toho nedelej.Sem si jistej ze das hezci goly :wink:

Prave ze nevim, protoze ja hraju PES o te doby co vysel na PS1 pak na PS2 a ted na PSP a ani jednou se mi nepodarilo dat gol s takoveto dalky a jeste pres obrance z pokutaku :-( ale uz se snazim neco uz na soutez mam, ale necham tomu jeste cas, ale tenhle gol me fakt stve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem nato koukal.Ty ikony maji ruznou barvu staci se jen podivat jakou ma ten gol barvu a pak to najit podle ikony.Nemel by to byt problem :wink:

JJ ted uz to vim taky, ale kdyz jsem to vymazal tak jsem to jeste nevedel :cry:

Nic si z toho nedelej.Sem si jistej ze das hezci goly :wink:

Prave ze nevim, protoze ja hraju PES o te doby co vysel na PS1 pak na PS2 a ted na PSP a ani jednou se mi nepodarilo dat gol s takoveto dalky a jeste pres obrance z pokutaku :-( ale uz se snazim neco uz na soutez mam, ale necham tomu jeste cas, ale tenhle gol me fakt stve

Ja dal gol asi ze 30 metru ale to bylo v pětce.Uz se mi to nepovedlo zatim :lol: Zato se mi povedla jina vec.Naeditoval sem si Bohemku a ted sem si ten option file smazal :cry: Editoval sem to cely dopoledne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejne by me zajimalo jak nekdo vytvoril ty spravny loga klubu,co jsou v tom save tady http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/936434.html jestli to pretahl nejak s PS2 verze,nebo jinak

rekl bych, ze asi ano, protoze tam jde pripojit PSP s PS2, ale nikdy jsem to nejak nepropojil, protoze jeste v dobe kdyz jsem mel PS2 tak jsem si koupil PSP a zkousel jsem to propojit a nic se nestalo, takze nevim jak to funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejne by me zajimalo jak nekdo vytvoril ty spravny loga klubu,co jsou v tom save tady http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/936434.html jestli to pretahl nejak s PS2 verze,nebo jinak

rekl bych, ze asi ano, protoze tam jde pripojit PSP s PS2, ale nikdy jsem to nejak nepropojil, protoze jeste v dobe kdyz jsem mel PS2 tak jsem si koupil PSP a zkousel jsem to propojit a nic se nestalo, takze nevim jak to funguje

Me tenhle save nejde ale to uz sem tady resil.Snad bude nejakej kterej mi pujde.Uz mam naeditovanou Bohemku jeste dodelam cisla.Doufam ze to zas smazu :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze nasiel som najlepsi Option File co zatial vysiel toto obsahuje:

-100% Original Names,Kits and Transfers

-100% Club Emblems

-100% Correct Cup & League Names

-All Bundesliga teams added

-Championsleague Teams created

-All transfers are done

-Most of the boots are assigned to players: Integrity Campana FG, Pro Rage FG, addias Predator absolute, Puma, Nike Vapours, adidas +F50 Tunit

-Team formations are up to date

-Faces updated: Include Evra,Louis saha,Rio Ferdinand,Chris Sutton, Agbonlahor, Osbourne, Agathe, Mark Gonzalez,D.Carvalho,Vagner Love,Cicinho,Fabio Aurelio, Marcelo, mascherano, lee Naylor, and many more

-Stats are the same

-Players have correct foot assigned to them

tu mozete stahovat

http://www.speedyshare.com/745815624.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze nasiel som najlepsi Option File co zatial vysiel toto obsahuje:

-100% Original Names,Kits and Transfers

-100% Club Emblems

-100% Correct Cup & League Names

-All Bundesliga teams added

-Championsleague Teams created

-All transfers are done

-Most of the boots are assigned to players: Integrity Campana FG, Pro Rage FG, addias Predator absolute, Puma, Nike Vapours, adidas +F50 Tunit

-Team formations are up to date

-Faces updated: Include Evra,Louis saha,Rio Ferdinand,Chris Sutton, Agbonlahor, Osbourne, Agathe, Mark Gonzalez,D.Carvalho,Vagner Love,Cicinho,Fabio Aurelio, Marcelo, mascherano, lee Naylor, and many more

-Stats are the same

-Players have correct foot assigned to them

tu mozete stahovat

http://www.speedyshare.com/745815624.html

Me to zas nefunguje.Data is corrupted :cry: muzu se zas jit klouzat :cry:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze nasiel som najlepsi Option File co zatial vysiel toto obsahuje:

-100% Original Names,Kits and Transfers

-100% Club Emblems

-100% Correct Cup & League Names

-All Bundesliga teams added

-Championsleague Teams created

-All transfers are done

-Most of the boots are assigned to players: Integrity Campana FG, Pro Rage FG, addias Predator absolute, Puma, Nike Vapours, adidas +F50 Tunit

-Team formations are up to date

-Faces updated: Include Evra,Louis saha,Rio Ferdinand,Chris Sutton, Agbonlahor, Osbourne, Agathe, Mark Gonzalez,D.Carvalho,Vagner Love,Cicinho,Fabio Aurelio, Marcelo, mascherano, lee Naylor, and many more

-Stats are the same

-Players have correct foot assigned to them

tu mozete stahovat

http://www.speedyshare.com/745815624.html

Je to uplne stejny save jako tady ne? http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/936434.html ja teda zadny rozdil nepoznal,dresy udelany nejsou,bundesliga v tom starem taky byla,loga tymu a jmena taky,zadny rozdil skoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze nasiel som najlepsi Option File co zatial vysiel toto obsahuje:

-100% Original Names,Kits and Transfers

-100% Club Emblems

-100% Correct Cup & League Names

-All Bundesliga teams added

-Championsleague Teams created

-All transfers are done

-Most of the boots are assigned to players: Integrity Campana FG, Pro Rage FG, addias Predator absolute, Puma, Nike Vapours, adidas +F50 Tunit

-Team formations are up to date

-Faces updated: Include Evra,Louis saha,Rio Ferdinand,Chris Sutton, Agbonlahor, Osbourne, Agathe, Mark Gonzalez,D.Carvalho,Vagner Love,Cicinho,Fabio Aurelio, Marcelo, mascherano, lee Naylor, and many more

-Stats are the same

-Players have correct foot assigned to them

tu mozete stahovat

http://www.speedyshare.com/745815624.html

Je to uplne stejny save jako tady ne? http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/936434.html ja teda zadny rozdil nepoznal,dresy udelany nejsou,bundesliga v tom starem taky byla,loga tymu a jmena taky,zadny rozdil skoda

jj to same :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu