Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 6


andre.11

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja zas mam Bohenku v cudu :cry: Zas dalsi dve hodky budu editovat :cry: Ja nevim jestli se naucim si to zalohovat :lol: Chci se zeptat co ta soutez o nej gol?Nejak to usnulo
budeš sponzor? Minule jsem to sponzoroval já :D
Tak mi rekni co a jak.Ja vim prd pak uvidim :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasel jsem tady http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=37605 nejake programky a upravy na PES6 pro PSP,instaluje se to pomoci UMD Gen v3.50 a je tam uprava primo v isu hry,ne pres option,dokonce jsem se tam docetl,ze lze menit hudbu,vzhled stadionu,choraly..........atd.

PES6 PSP yuyazan Mini Graphics Mix V2

*Contents

v2 (includes V1)

-New adoards by impatrick

-UEFA Champions League the 'before game starts sequence' logo & the replay/highlights logo by dimensioNed

v1

-Adboards by arquero7171, Bothered

-Competition logos by Higgs

-Club teams & national teams emblems by Higgs, Jayz123 ,Abhishek

-2 balls (Classic>>>LFP 2006/2007 & Plain>>>World Cup 2006 Final) with preview by Damned, the thing, Bothered

*Credits

Abhishek, arquero7171, Bothered, Damned, dimensioNed, Higgs, impatrick, Jayz123 & the thing

*How to Use

-Make ISO from UMD.

-Extract all files from ISO you made into any folder (eg PES6) with WinRAR.

-Un-rar my mix you downloaded.

-Import all files un-rared into 0_text.afs and e_text.afs with Game Graphic Studio one by one manualy.

-Make new ISO with UMDGen. (File size is 1,234,665,472.)

*Notes

-DKZ Studio can't open X_text.afs, so import files one by one.

-Don't ask here about how to boot ISO on your PSP here. Google it.

-All creative works are done by great creaters. I only mixed them. Big thanks to them.

Mixed by yuyazan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrá...řeknu gemimu aby to hodil na první stranu......ujmu se organizace......pošlete mi sejvy......já to nějak natočím, aby se na to dalo koukat a třeba 25.1 to dáme na fórum..........deset dní se bude hlasovat........a kdo bude mít nejvíc hlasů vyhraje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrá...řeknu gemimu aby to hodil na první stranu......ujmu se organizace......pošlete mi sejvy......já to nějak natočím, aby se na to dalo koukat a třeba 25.1 to dáme na fórum..........deset dní se bude hlasovat........a kdo bude mít nejvíc hlasů vyhraje :D
Ja se jako sponzor souteze nezucastnim :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale zúčastníš....já sponzoroval minula a v pohodě jsem se zúčastnil :D
Neblazni.Prece nevyhraju svoji vlastni cenu :lol: Zmena ceny.Na plny plyn uz sem pouzil tak dam Strazni andele jestli to neva :wink:
nevadí....takže do toho jdeme :D
A hele pspgamik zavital k PESum :lol: :lol: Jasne ja jen cekam kdy se bude neco dit :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Arec! Mám tekovej problém. Konecne si stáhnu PSA 6 v isu. Ale nejak mi to nejede. Vzdy když to spustim, je tam jen cerna obrazovka a karta pořád pracuje. Když to převedu na cso tak se jen nacita umd.Pls poraďte čím to může bejt pač to chci hrát.THX za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu