Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Steam - pokec


bobo

Recommended Posts

  • 2 months later...
bobo:kup si counter strike source..:) nej hra od valve

promin ale jsem ze stare skoly ... cs uznavam jen do 1.6 , za vrchol vyvoje counter-striku povazuji verzi 1.5 ... takze mne css absolutne nic nerika a nelibi se mi ... sorry :D

tommzs a jak to na tom acc funguje ? dokazes se pripojit pokazde ? nedisconnectne te to kdyz se nekdo pripoji z herny ? a vubec ... jak funguji multiplayerovky jako treba cs nebo tf ?

jinak : pocet her na steamu se mi rozrostl o Two worlds a Prey , stoprocentne kupuji assassins creed a mozna jeste nejakou pecku od ubi a taky premyslim o garrys mod ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promin ale jsem ze stare skoly ... cs uznavam jen do 1.6 , za vrchol vyvoje counter-striku povazuji verzi 1.5 ... takze mne css absolutne nic nerika a nelibi se mi ... sorry :D

tommzs a jak to na tom acc funguje ? dokazes se pripojit pokazde ? nedisconnectne te to kdyz se nekdo pripoji z herny ? a vubec ... jak funguji multiplayerovky jako treba cs nebo tf ?

jinak : pocet her na steamu se mi rozrostl o Two worlds a Prey , stoprocentne kupuji assassins creed a mozna jeste nejakou pecku od ubi a taky premyslim o garrys mod ...

Garry's Mod je pecka... Včera jsem si to stáhnul a co všechno se tam nedá dělat:) Prostě hukot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo steam je super , koupil sem si csko za 180,- a dostal sem HL2:DM , lost coast a par dalsich pytlovin :D jeste asi pujdu do Orange boxu... kdyztak acc: Cvak01 (nečekaně :D ) Jenom jedna drobnost mě vadí , když mám zaplou hru přes steam , vjedu do winu a někomu přes steam napíšu tak se ozve stejnej zvuk jako je normalne pri prichozi zprave ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo steam je super , koupil sem si csko za 180,- a dostal sem HL2:DM , lost coast a par dalsich pytlovin :D jeste asi pujdu do Orange boxu... kdyztak acc: Cvak01 (nečekaně :D ) Jenom jedna drobnost mě vadí , když mám zaplou hru přes steam , vjedu do winu a někomu přes steam napíšu tak se ozve stejnej zvuk jako je normalne pri prichozi zprave ;)

tak si ho vypni .... :) v nastaveni :) ja mam povypinane vsechny popupy a zvuky ... a jsem v klidu

asi 15 kupuju garrys mod ... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promin ale jsem ze stare skoly ... cs uznavam jen do 1.6 , za vrchol vyvoje counter-striku povazuji verzi 1.5 ... takze mne css absolutne nic nerika a nelibi se mi ... sorry :D

tommzs a jak to na tom acc funguje ? dokazes se pripojit pokazde ? nedisconnectne te to kdyz se nekdo pripoji z herny ? a vubec ... jak funguji multiplayerovky jako treba cs nebo tf ?

jinak : pocet her na steamu se mi rozrostl o Two worlds a Prey , stoprocentne kupuji assassins creed a mozna jeste nejakou pecku od ubi a taky premyslim o garrys mod ...

mam tam svoje heslo, je to sice trochu nelegální, že používam css acc, ale mam ho od někoho z progamers... jediná chybička... nefungují friends(na co friends v cyber cafe že...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bobo: hraješ Day of Defeat: Source? Mohli by sme dát proti sobě na nějakém serveru co ty na to?

Jinak je to docela dobrej nápad. Akorát jsou stím občas problémy, jako zrovna co teď řeším, že mi Steam nechce ověřit UserID když du pařit DOD.

Hej úplně stejnej problém... taky hraju DoDs dneska sme měli hrát a mě se nejde připojit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dříve jsem hrál AMD...takže mám 4x Steam:lol:teď už ho moc nehraju...jinak to nakupování je pohodlné;)

az moc pohodlne ... nemuzu si to vynachvalit ... a ted mam dilema : koupit assassins creed v krabicove verzi nebo na steamu :D jestli tam bude i verze z CZ dabingem tak vyhrava steam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně , já jsem si koupil přes steam jen Orange Box , a jsem spokojenej , kdyby jste někdo chtěl zahrát Team Fortress 2 tak mi napište na Lance69

ja bych si s tebou klidne nekdy zahral...docela me to bavi ...jeste parim hl2dm a dods taky nekdy...v sekci PC pokec je topisk STEAM console-forum group tak se tam pridej a nekdy dame ;)

[url]http://console-forum.net/showthread.php?t=25051[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu