Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

wifi help


merlo

Recommended Posts

Zdravim, mam takovej problemek s wifinou, kdyz se chci doma pripojit na sit, tak se mi to na poprve nikdy nepodari (vyhodi to chybu), vzdy az na podruhe. Na tohle uz jsem si celkem zvykl, ale jelikoz se to deje pravidelne, nejde mi nahodit napr Akfim apod. Ten totiz nevyhodi tu chybovou hlasku a nenecha me to znova vybrat connection poit. Asi to nebude nastavenim site doma, ptz jsem dnes zkousel s kamosem zahrat tekkena, vyhledal psp, pripojil se ale kdyz uz to najede do toho nastaveni hry, napise mi to connection lost. Nevim cim by to mohlo byt, ale docela me to zacina sr*t... :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyprsi ti casova odezva na prideleni ip adresy

ja to doma take resim,ale tak jednou za 3 tydny, nekdy dele.

Zrusim dosavadni pripojeni a nastavim to cele znovu, druhe reseni je nastavit vse napevno i v psp myslim musis ale znat ip adresu masku branu dns a sdns

jina moznost - mas nastavenej malej rosah na dhcp serveru a proto nedostanes ip automaticky

jina moznost - nemas to zabezpeceny a mas malej rosah na dhcp a nekdo se ti tam napojuje a vycerpati volnej rosah

tech moznosti je opravdu mnoho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu