Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Australian open


AlexXx

Recommended Posts

ja na tenis koukam, (ptze to je muj oblibenej sport a sam ho hraju), ale na australian open jsem jeste koukat nezazcal:D

a ten proti komu hral federer se jmenuje Tipsarevich [typarejevič] a je to uplny hovadu s prominutim kdyz jsem ho videl jak se chova na tom kurte, nechapu jak jsi mu mohl fandit :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja na tenis koukam, (ptze to je muj oblibenej sport a sam ho hraju), ale na australian open jsem jeste koukat nezazcal:D

a ten proti komu hral federer se jmenuje Tipsarevich [typarejevič] a je to uplny hovadu s prominutim kdyz jsem ho videl jak se chova na tom kurte, nechapu jak jsi mu mohl fandit :roll:

Taky hraju tenis, Tipsarevicha skoro vůbec neznám, protože nejni na žádným dobrým místě v žebříčku.Jinak jsem chtěl aby už někdo porazil Federera.Nevím jak se chová na kurtech, ale zdálo se mi že celkem hral někdy líp než Federer.Jinak zítra hraje Berdych proti Federerovi.Takže nás čeká další napínaví zápas:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu