Jump to content
  • 0

velke trable

jose
 Share

Question

čau lidi , potřeboval bych pomoct s PSP??...koupil sem ho od známýho , mám ho asi 3dny a hraju na něm upe fpohodě, pořád ve škole a tak a najednou to napsalo: The game could not be started (80020321)...tak mě napadlo naformátovat kartu..nezabralo..tak sem dal restore default settings a ani to nezabralo pořád to píše...co by s tim mohlo bejt já to enchápu ...takhel z čista jasna :cry::cry::cry:..please?

jinak system software je 3.52 M33-4

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Tak jo tady máš řešení, pokud jsi dal restore default settings, tak udělej nyní následující kroky.

A) pokud si hrával iso hry a neměl si předtím v umd mechanice vložený disk, tak je to nastavením v recovery menu, takže vypni psp, pak jakmile stlačíš tlačítko na zapnutí, okamžitě stiskni tlačítko R a drž ho, dokud ti nenajede recovery menu, zde dáš volbu configuration a najedeš na umd-mode a nastavýš si tam sony9600NP (nebo nějak podobně), vyjedeš z recovery menu a nyní by si měl spustit hru.

B) pokud si předtím hrával iso hry a v umd mechanice si měl disk, pak je to blbý, pač je tu mnoho možných důvodů.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy