Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

velke trable


jose

Otázka

čau lidi , potřeboval bych pomoct s PSP??...koupil sem ho od známýho , mám ho asi 3dny a hraju na něm upe fpohodě, pořád ve škole a tak a najednou to napsalo: The game could not be started (80020321)...tak mě napadlo naformátovat kartu..nezabralo..tak sem dal restore default settings a ani to nezabralo pořád to píše...co by s tim mohlo bejt já to enchápu ...takhel z čista jasna :cry::cry::cry:..please?

jinak system software je 3.52 M33-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
vypni uplne psp a pak pri zapinani drz R a pak si to v recovery menu nastav :) :D
prober se..:roll: si mu teda poradil..

k problemu: 80020321 - V mechanice není UMD..pokud nechces pouzivat umd najed do recovery polozka configuration-UMD mode a tam dej Sony NP9660..pak by to melo jet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jo tady máš řešení, pokud jsi dal restore default settings, tak udělej nyní následující kroky.

A) pokud si hrával iso hry a neměl si předtím v umd mechanice vložený disk, tak je to nastavením v recovery menu, takže vypni psp, pak jakmile stlačíš tlačítko na zapnutí, okamžitě stiskni tlačítko R a drž ho, dokud ti nenajede recovery menu, zde dáš volbu configuration a najedeš na umd-mode a nastavýš si tam sony9600NP (nebo nějak podobně), vyjedeš z recovery menu a nyní by si měl spustit hru.

B) pokud si předtím hrával iso hry a v umd mechanice si měl disk, pak je to blbý, pač je tu mnoho možných důvodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu