Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

lcd vs plasma, flash, atd..


rijak

Otázka

Zdravim, chystam se koupit X-box 360 a v hodne vecech trochu tapu..

1. je lepsi koupit k nemu plazmu nebo lcd(v obou pripadech pudu asi do samsunga, 82cm lcd nebo 94cm plasma), je hodne videt ten rozdil v kontrastu a rozliseni?

2. jde flashnout jakykoli xbox?prip je mozne zjistit typ mechaniky treba jen podle kodu na krabici atd..pres net/v obchode se mi mechaniku asi otevrit nepodari..

3. ..dela tu v praze nekdo ten flash?

4. pripojim k xboxu domaci kino(repro 5+1)?

5. nekde jsem cetl, ze jako prehravac DVD je xbox360 je skoro nanic..bylo to vyreseny fw, jinou mechanikou..nebo je to blud?externi titulky u divX nejedou?

6. vetrak..ma cenu kupovat nejakej externi?prip jak to resite?

..za pripadne odpovedi diky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1.bych neváhal ani minutu a bral bych lcd má pro mě lepší barvy nejsou tak "vybledlý"

2. jde jakkýkoliv .. jedině otevřít

3.určitě zkus se zeptat někoho kdo to už někomu tady dělal určitě je tu nějaký topic

4.tohle by mě taky dost zajímalo jestli to jde i s hifi ale to je myslím to samý jako domaci kino ... jde to ale nevím jak

6. u nových verzí s HDMI to nemá cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jeste jedna newbie otazka..HDMI..jak je to u starsich xboxu(core..)?nemaj hdmi..tudiz horsi grafika ve hrach, prip maj starsi premimum verze hdmi?zvolit rovnou arcade?

prip. jaky kabely jsou soucasti premium/arcade baleni?

a jaky kabely koupit pro nejlepsi kvalitu obrazu?

thx

HDMI by se mělo montovat už do všech konzolí, Premium i Core, i když Core se myslím už přestal vyrábět, bo ho nahradil Arcade. V arcade verzi máš jenom kabel SCART (a samozřejmě napájecí kabely, ale na to ses asi neptal) :) Starší premium verze HDMI nemají, ale když si budeš kupovat, tak by už na krabici mělo být napsaný co je vevnitř

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu