Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

brik PSP


delwin

Otázka

nazdarek vsem mam orazku tet jsem chtel udelat update na 3,80M33 a predtim jsem tam mel 3,71M33-4 kerln 1,50 V2 vse probjehlo v poradku vse jem delal podle popisu tady na fore, ale PSP uz jsem nezapnul mam tam asi full brick cim to muze bejt???

Jaka je moznost to zprovoznit???

Dekuji predem vsem Delwin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
mapka flasheru v podpisu ... ale zda se mi to divne ... melo by to updatovat ok ...

co ti to presne dela ?

skousel jsi recovery ?

dik, ale o te mapce vim jenze momentalne nejsem v Cechach a nez se tam dostanu tak bez PSP asi umru chtel jsem se optat jestly proste neni nejake jine reseni

Jo co me to dela nic zapne se dioda na 10 sekund a zase se vypne a ani do recoverymenu se nedostanu takze zadna jina moznost neni nez pandora batterky

Jsem tady cetl o dual pandora baterky, ale bohuzel moje baterka je PSP110 a na tu to nejde teda aspon jsem jeste nic nenasel kde by byl na to navod na jine baterky jsem nasel, ale na tu moji ne bohuzel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kde jsi hledal.Na Baterii PSP-110 Pandora udelat jde.

Ja mam na baterii PSP-110 Pandoru.

Jedina moznost je,ze jsi koupil uz tu novou ktera je proti Pandore blokovana,jednu takovou taky mam.

Jestli jsi mimo Cechy,tak se tam zkus mrknout jestli tam nekdo nema Pandoru.

Urcite tam je taky nejake PSP forum na netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu