Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele mám takovej starší dotaz, kdo dělal V PG2 recenzi na Def Jam Fight fo NY the Takeover :blink1:

Tam jsem se dočetl poprvý že Carmen Electra není ve skutečnosti modelka a herečka z Baywatch, ale je to hip-hopová hvězda ?!? :cheesygrin::lol:

Pokud vím, tak nazpívala jen pár disko-pop propádáků, určitě ne hiphop :D

Jestli už to někdo řešil tak se omlouvvám :ziped:

ale PG válí :bash: Jen tak dál ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5-12.7.2008 zde nebudu!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Důvod:dovolená na Šumavě...

Nemusíte se obávat ohledně vydání PG, protože jsem pověřil láhveho aby vše proběhlo tak jak má...všechny dotazy směřujte jemu!

Pište mi v případě potřeby na radek@radekh.cz nebo ICQ 86209947.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP Gamer cíleně likviduje značku PG skupováním domén portable-gamer.cz, je to záměrný marketingový tah. Tyvole, nakopem jim prdel! Proč likvidují lidi, co si to píšou jen tak pro sebe a bez honorářů? Čím je ohrožujeme? Nebo jsme tak dobří, že se nás bojí?!

jj, do ty doby jsem proti nim nic nemel, ale tohle je od nich vuci vam dost podpasovy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, do ty doby jsem proti nim nic nemel, ale tohle je od nich vuci vam dost podpasovy...

Hlavně je to od nich nesmyslní krok. Jim to vůbec nepomůže (o našich stránkách čtenáři vědí) a nám to může zbytečně uškodit. To je pak na hovno takováhle práce... už si člověkne může nic dělat ani jako koníčka, aby mu na tom pak někdo nezačal finančně parazitovat :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vas casak je fakt super uvidime co predvedou voni ale nechapu proc si udelali taky casak. proc treba vam nenapsali jestli nemuzou jit do toho s vami. Kdyz jim je kolem 25 tak by se prave mohli starat o webhosting a takovyhle placeny veci a vy byste mohli v klidu psat...... a to kupovani domen nechapu uz vubec. Portable-gamer 4EVER

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolte mi, abych vse uvedl na pravou miru:

Veskere nase argumenty si muzete precist na nasem domovskem foru. Ale ty nejzakladnejsi:

1) Domena portablegamer.cz byla zakoupena na zaklade pozadavku SEO optimalizace. Vysi sponzoringu ovlivnuje rank pri vyhledavani zadanych klicovych slov (Playstation, Portable, PSP, Gamer). Zaregistrovali jsme kolem 15ti domen splnujicich nase pozdavky pro SEO optimalizaci a jsou urceny pouze k tomuto ucelu. Nikde jsme neuvadeli, ze jsme dostupni na te a te domene. Nase primarni domena je pouze pspgamer.cz.

2) Casopis Portable-Gamer o tuto domenu (portablegamer.cz) zajem nejevil! Viz vyjadreni portable gameru:

a) hosting u siemensmanie ( portable-gamer.siemensmania.cz ??)

b) domena portable-gamer.cz

c) domena portable-gamer.org

Kdyby jsme opravdu byli nesolidni a chteji portable-gameru uskodit, jiz davno by jsme diky primemu pristupu do registru domen zakoupili domeny portable-gamer.org a portable-gamer.com, coz jsme neucinili, protoze portable-gamer o tyto domeny projevil zajem.

3) Konkurencni boj zahajil projekt portable-gamer timto vyjadrenim:

Chceme s Nil3Em rozjet online ligy v PSP hrách

S pořádáním turnajů a lig v různých hrách přišel jako s obohacením klasického konceptu ezinu projekt PSPGamer.cz ve sve reklamni kampani a na svem domovskem foru. Projekt portable-gamer se timto vyjadrenim zcela zrejme snazil okopirovat nase rozsireni konceptu a to samozrejme bereme jako projev konkurencniho boje.

4) Projekt portable-gamer bude po svych ctenarich pozadovat financni prispevky, aby mohl napriklad zakoupit domenu. Nebyl pro ne ale problem v odstupu par hodin pokusit se zaregistrovat domenu psp-gamer.cz. Z toho vyplyva, ze penize na zkoupeni vlastni domeny nemaji a potrebuji financni injekci od vas ctenaru, ale registrace domeny cizi pro ne problemem neni

To mi vuci ctenarum prijde ponekud nesolidni.

Aby nyni bych tuto neprijemnost rad vyresil. Nasim zajmem opravdu neni poskozeni casopisu portable-gamer. Pokud portablegamer o domenu portablegamer.cz projevi dodatecny zajem, coz predtim nejevil, nabizime moznost presmerovani na libovolnou domenu / subdomenu, dle vlastniho vyberu. To vse zdarma, jako projev dobre vule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolte mi, abych vse uvedl na pravou miru:

Veskere nase argumenty si muzete precist na nasem domovskem foru. Ale ty nejzakladnejsi:

1) Domena portablegamer.cz byla zakoupena na zaklade pozadavku SEO optimalizace. Vysi sponzoringu ovlivnuje rank pri vyhledavani zadanych klicovych slov (Playstation, Portable, PSP, Gamer). Zaregistrovali jsme kolem 15ti domen splnujicich nase pozdavky pro SEO optimalizaci a jsou urceny pouze k tomuto ucelu. Nikde jsme neuvadeli, ze jsme dostupni na te a te domene. Nase primarni domena je pouze pspgamer.cz.

2) Casopis Portable-Gamer o tuto domenu (portablegamer.cz) zajem nejevil! Viz vyjadreni portable gameru:

a) hosting u siemensmanie ( portable-gamer.siemensmania.cz ??)

b) domena portable-gamer.cz

c) domena portable-gamer.org

Kdyby jsme opravdu byli nesolidni a chteji portable-gameru uskodit, jiz davno by jsme diky primemu pristupu do registru domen zakoupili domeny portable-gamer.org a portable-gamer.com, coz jsme neucinili, protoze portable-gamer o tyto domeny projevil zajem.

3) Konkurencni boj zahajil projekt portable-gamer timto vyjadrenim:

Chceme s Nil3Em rozjet online ligy v PSP hrách

S pořádáním turnajů a lig v různých hrách přišel jako s obohacením klasického konceptu ezinu projekt PSPGamer.cz ve sve reklamni kampani a na svem domovskem foru. Projekt portable-gamer se timto vyjadrenim zcela zrejme snazil okopirovat nase rozsireni konceptu a to samozrejme bereme jako projev konkurencniho boje.

4) Projekt portable-gamer bude po svych ctenarich pozadovat financni prispevky, aby mohl napriklad zakoupit domenu. Nebyl pro ne ale problem v odstupu par hodin pokusit se zaregistrovat domenu psp-gamer.cz. Z toho vyplyva, ze penize na zkoupeni vlastni domeny nemaji a potrebuji financni injekci od vas ctenaru, ale registrace domeny cizi pro ne problemem neni

To mi vuci ctenarum prijde ponekud nesolidni.

Aby nyni bych tuto neprijemnost rad vyresil. Nasim zajmem opravdu neni poskozeni casopisu portable-gamer. Pokud portablegamer o domenu portablegamer.cz projevi dodatecny zajem, coz predtim nejevil, nabizime moznost presmerovani na libovolnou domenu / subdomenu, dle vlastniho vyberu. To vse zdarma, jako projev dobre vule.

Vážený pane, přestože jsem to na Vašem fóru dostatečně vysvětlil, musím zřejmě ještě jednou: na Portable Gameru pracují lidi bez příjmu ve věku kolem 15let. Mě je 30, jsem lehce vytržen z konceptu a pro PG dělám korekturu a kontrolu kvality. Jako člověk s příjmem jsem ochoten doménu www.portable-gamer.cz koupit na svoje náklady. Pokud Krůta vyvinul snahu (bez konzultace se mnou, což není jeho povinnost, je to jeho projekt) o sponzoring domény v řadách čtenářů, je to dobrovolná vůle každého. Ten, kdo nepřispěje, nebude ani nijak limitován. Není to tedy akce typu "vytaháme z lidí peníze", ale "pojďme se spolu složit na svůj projekt.

Berte toto téma prosím za uzavřené a přestaňte prosím mást naše čtenáře. Děkuji.

Ohledně domény, prosím o přepsání majitele na jméno Radek Hrdlička a změnění e-mailové adresy (majitele i administrační) na hrdlickar@centrum.cz a dále o zaslání přístupů do správy domény. O zbytek (přesměrování DNS) se postarám. Až se provede přepsání majitele domény portablegamer.cz, poprosím o sdělení čísla účtu, na který pošlu částku 300 Kč, abyste nepřišli zkrátka.

Věřím, že tento krok ukončí již tak zbytečný spor mezi námi.

Radek Hrdlička, quality control.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu