Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

Nase nabidka byla presne specifikovana ( presmerovani domeny portablegamer.cz na Vami zvolenou stranku, popripade uprava AA zaznamu na vami zvoleny server ). To vse zdarma, jako projev kolegialnosti, takze myslim, ze nabidka z nasi strany je vice nez solidni. V pripade zajmu me kontaktujte na: lukaspetrik@pspgamer.cz pripadne icq:144695335.

Povazuji timto diskusi za uzavrenou. Reseni vzajmenych problemu na verejnem foru, kde vse vede pouze k flame a pomluvam povazuji za vysoce neprofesionalni, proto se jiz k tomuto tematu zde nebudeme vyjadrovat.

Kontakt mate, takze doufam, ze vse vyresime jako lide a kolegove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Máme tu pro Vás letní verzi PG, která je vizuálně řekněme atypická, ale každopádně jako lehký úlet, proč ne? :)

Omlouvám se za obyčejný post, ale nemám přístup do EDITu Krůtových novinek.

Tak a dost řečí, pusťte se do čtení.

Pěkné léto!

Vaše redakce PG

http://www.edisk.cz/stahni/47732/pg5.zip_2.48MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lahve: tve graficke vytvory (tedy pokud jsou tve) z posledniho pg me pomerne dost zaujaly, proto, mel-li by jsi zajem podilet se na projektu Check.point, ozvi se mi prosim PM anebo na jakkykoli messanger, jez mam v profilu. dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to pěkný, působí to uvolněně. Jen sem doplatil na to, že si na každém messengeru dávám jiný nick.... Tak prosím příště Guns-player a ne Koful :) díky

Tohle je častý problém: autoři článků v nich často neuvádí své jméno!! Pak musím pátrat na fóru, kdo je toho či onoho článku zhostil. Touto metodou jsem objevil jméno Koful, ale nespojil jsem si to s tebou. Ti, kteří se pod článek nepodepsali a nebylo možno jméno dohleda zde na fóru, u článku jméno nemají.

Apeluji tedy na všechny: nezapomeňte se pod článek podepsat tak, jak chcete být uvedeni v magu! Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, váš "časopis" je fakt dobrej fakt ste měli dobrej nápad a držim vám palce akorát ste mě trochu sklamali při recenzích na virtuu tenis 3 a smash court tenis 3. Já hraju tenis závodně asi tak 7 let takže si myslim že o tom už něco vim a to co ste napsali tak by mělo být přesně obráceně :-D . Tím myslim že ste to měli prohodit protože virtua není určitě víc reálná než smash... ale jinak díky a toto neberte jako urážku nebo něco ale jen sem vám to chtěl říct ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, váš "časopis" je fakt dobrej fakt ste měli dobrej nápad a držim vám palce akorát ste mě trochu sklamali při recenzích na virtuu tenis 3 a smash court tenis 3. Já hraju tenis závodně asi tak 7 let takže si myslim že o tom už něco vim a to co ste napsali tak by mělo být přesně obráceně :-D . Tím myslim že ste to měli prohodit protože virtua není určitě víc reálná než smash... ale jinak díky a toto neberte jako urážku nebo něco ale jen sem vám to chtěl říct ... :-)

Recenze jsou čistě subjektivní věcí autora, takže se nikdy nezavděčíš všem, nicméně díky za příspěvek, další mag vyjde pod PSP GAMER (www.pspgamer.cz).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí v 17.00 odvysíláme živě na www.pg24.cz dvacetiminutový pořad PSP GAMER SHOW!, kde uvedeme videorecenze her, informace z výstavy E3 a rozhovor s jedním se zakladatelů PSP GAMER. Nebude chybět ani soutěž a možnost ptát se hosta prostřednictvím chatu!

Tak nám držte palce, pojedeme živě!

Aktuality a další informace budou vždy na www.pspgamer.cz!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu