Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

Hm..tak ŠKODA, ale fakt neni vina na straně šéfú, ale redaktorů. ve tvém případě je možnost, že se nedomluvil krůta s pípou nebo s MasterMindem a když jim některou z těchto recenzí poslal jiný člověk byli spokojeni, že je alespoň nějaká recenze, protože TENTO MĚSÍC JE TO OPRAVDU BÍDA ( A jsme rádí za všechny recenze):!: :!: :!: Takže podle mě je tvůj odchod úplně zbytečný a jen se narušuje stabilita časopisu-. :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A kdo jí prosímtě psal?A jak ses to jako dozvěděl že jí už máme?hmm...sem teda zvědavej?VCS sem ti psal že píšu já tak co řešíš?A WWE08 nikdo nemá kdyžtak to bylo Madden (nebo jak to je) 08!Takže pro mě za mě si klidně běž...:blink:

EDIT:Nikdo jinej to neřešte posílejte novinky dál...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A WWE08 nikdo nemá

Aha, tak to je divné, protože mi ji někdo poslal a mám ji

EDIT: krocane, máš v tom nějaký bordel, ani nevíš, kdo má co dělat, já ti furt píšu, že mám málo recenzí, a to se není čemu divit, protože jak se tak dívám, tak kupa lidí je volných, a ty jim nic nepřiřadíš, sry, ale špatné vedení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ses asi fakt uplne dutej....nehapu jak muzes delat sefa , kdyz si ani nepamatujes, cos komu dal.....klidne ti poslu historii z icq, ze VCS sem mel psat ja........

A kdyz si myslis, ze BOX = WRESTLING = Americkej fotbal , tak ani nechapu, proc se do takovy prace poustis.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já myslim, že tohle je blbost, jestli bude fungovat ten skype, tak bychom se mohli domluvit tam, ale nemůžeme dělat pořád novinky, vždyť tolik her nevychází ;), lepší by bylo, kdybychom si každej vybral 2 hry na měsíc a napsal je sem do topicu, ne :?, ale třeba i starší jako např.: SSX on tour, Lumines, Worms OW, atd. ;)

EDIT : BTW : mohli bychom udělat v PG rubriku, kde by byla každý číslo nějaká novinka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurňa, přestaňte se tu všichni navážet do organzice :blink:, teď se to nestihlo, ale to není přístupem, když jsou nespolehliví lidi, tak s tim ho*no uděláš, bude to v dubnu a hotovo, btw. kdo neni v redakci, tak sem nemusí psát, akorát zdržuje ;) :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No náš časopis není špatnej, ale srovnávat ho se Score není trochu na místě... :) Přeci je to jen časopis o PC, my píšeme o konzolích (PSP).

Jinak by to chtělo uspořádat lépe redakci, aby časopis vycházel pravidelně.. Jsem taky pro, aby si každý vybral o čem bude psát.

Jinak zatim good work. :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu