Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chlapci výborně. Kvalita super sem to dočetl a zepšení minimálně o 50% os PG1 :). Jen škoda že 3 číslo nevyjde o 4 dny dýl byl by to dárek přesně k mejm narozkám :) ale tak i předčasnej mi neva!!!

Takhle bych měl nápad ale to by bylo spíš na konzultaci s adminem udělat takovou PGTV kde by bylo video okomentovaný někym z vás :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci výborně. Kvalita super sem to dočetl a zepšení minimálně o 50% os PG1 :). Jen škoda že 3 číslo nevyjde o 4 dny dýl byl by to dárek přesně k mejm narozkám :) ale tak i předčasnej mi neva!!!

Takhle bych měl nápad ale to by bylo spíš na konzultaci s adminem udělat takovou PGTV kde by bylo video okomentovaný někym z vás :)

no, chyb je tam pořád dost, ale některý články jsou fakt dobře napsaný, nápaditej sloh. A MEGAchválim grafika, protože tohle je fakt grafika hodná tištěnýho profimagu, má to nápad, styl a pěkný design. PGTV je super nápad! Možná se budem opičit po konkurenci... ale co. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro PG pisálky, jsem ochoten poskytovat poradenství ohledně češtinářských nejasností přes ICQ. Takže pokud si s něčím během psaní recenzí nebudete jistí a já budu on-line, rád poradím. Dá se tím eliminovat dost chyb ještě před korekturou, kterou provádím tak jako tak před vydáním PG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ať to nechá...marek má pravdu;)hlavní je,že se stím nemusíme zdržovat my:dozey:,ale že to za nás udělá někdo jiný...;)

...nj.. ale ať radši příště napíše 1. adminům PG ať v tom neni chaos.... to by si tu pak každej mohl dát sví nápady,... a to by nedopadlo dobře

on mi už psal:lol:sry že jsem to neoznámil:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu