Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psx e-boot hry


V!b_Ribbon

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám úplně stejný problém. Zkoušel jsem převést NTSC verzi a naběhne jen logo a nic....černo. Pak jsem si převáděl PAL a nastavil jsem i všechny Patches a pak mě to dokonce hlásilo Corrupted Data. Poradí někdo??

PS: Změnil bych název na něco lepšího. Třeba: psx-eboot hry nejdou spustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jo pár rad, nejprve bych si stáhl asi ten nejnovější psx2psp, za další název složky, kde je hra musí být kratší než 30 písmen, dále jestli si vytváříte ebooty z vašich disků, co máte doma, tak ne všechny pal hry jedou (mě například nejedou finaly v Pal verzi), a v neposlední řadě, je lepší si stáhnout už převedený hry, který jedou v pohodě, najdete je zde pspiso.com, stačí se zaregistrovat a najed do sekce psx eboots, najdete zde všechny hry na psx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jo pár rad, nejprve bych si stáhl asi ten nejnovější psx2psp, za další název složky, kde je hra musí být kratší než 30 písmen, dále jestli si vytváříte ebooty z vašich disků, co máte doma, tak ne všechny pal hry jedou (mě například nejedou finaly v Pal verzi), a v neposlední řadě, je lepší si stáhnout už převedený hry, který jedou v pohodě, najdete je zde pspiso.com, stačí se zaregistrovat a najed do sekce psx eboots, najdete zde všechny hry na psx

dik moc:D .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu