Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozhoduji se koupit si DSL, přesvědčte mě at si ho koupim :)


Filc@

Recommended Posts

Často mívám choutky koupit si po PSP i DSko. Často ale taky mívám pochyby, jetli opravdu stojí za to. Vy, jakožto uživatelé DS, by jste mi mohly pomoct, udělat si jasno, jestli je DS tak dobré či nikoliv a naházet sem pár argumentů at už pro nebo proti. Diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve strucnosti (protoze uz jsem to nekolikrat psal) jsou moje duvody proc mit obe zarizeni tyto:

DS - dele vydrzi

DS - ma mensi hry (na 2GB kartu se jich vejde >20)

DS - ma lepsi chodicky, party hry a logicke hry

PSP - je univerzalnejsi

PSP - ma lepsi grafiku a vyssi vykon

PSP - ma lepsi zavody, bojovky a 3D akce

Vsechno vyse vypsane jsou jen nazory jednotlivce (moje), ktery o nich nemini diskutovat (nechci tu flame) a radeji na nich proto ani netrva;-) Nepresvedcujte mne proto o opaku, vyhnete se OT;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za názor, je se chci jeste zeptat. Co je v DSku všechno za aplikace když si ho koupim. Myslim třeba že v PSP je internetovej prohlížeč (ten v DSku myslim neni, musi se dokoupit), nebo hudební přehrávač, tak jestli v DSku je třeba nejaky malovani :) nebo ja nevim co. Zkrátka co obsahuje DS menu. na foru jsem to nenasel. diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neobsahuje nic, co by stalo z rec. Je tam picto chat (zbytecna vec) a zakladni nastaveni hodin apod. Vse se da ale dohrat jako placena aplikace (prip. jako rom na flash kartu) nebo jako homebrew. IMHO je Opera DS lepsi nez prohlizec webu v PSP. Programu na malovani je pro DS bezpocet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam R4 Revolution for DS a naprosto mi vyhovuje. I s nekolika doplnky se da poridit od 1200 Kc. Za zhruba stejnou cenu je i karta M3. O neco malo drazsi byva Supercard. Zadny vyrazny rozdil mezi temito kartami neni. Lisi se je vizualne, maji trosku jiny firmware a ruzne databaze cheatu do her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pametovky maji firmware a databaze cheatu? Sakra, o tom slyšim poprvý :) Radši se jeste kouknu do DS tutoriálu :)
Nemluvim o pametovkach, ale o R4, M3 a SuperCard - to nejsou pametovky, ale redukce;-) Firmware pochopitelne mit musi, je jim rizena sprava her na pametove karte a uzivatelske menu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha :) tak tet v tom mám absolutní bordel... Tutorial jsem si přečetl několikrát a tam všechno chápu, ale tetka s tema pametovkama opravdu netuším. Mohl by jsi mi teda prosimte napsat, jak a co si mám koupit abych mohl hrát nelegalni hry, pouzivat HB a tak? Jinak, moc diky že mi to tu vysvětluješ :) Asi bych byl nervní, kdyby sem pořád psal takovej hlupák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Použití flashkarty v NDS je snažší, než instalace CF do PSP. Sice vidím, že ty ve svém PSP máš originální FW, ale jistě již o tom také něco víš. U NDS nemusíš zachovávat adresářovou strukturu jako u PSP a když instaluješ nový firmware, tak jej stačí jen nakopírovat na paměťovou kartu - instalace se provede automaticky po zapnutí NDS. Ke kartě dostaneš stručný (ono není moc co vysvětlovat), ale velmi jasný návod k použití. Stahování her je taktéž snažší než u PSP, protože jsou cca 10x menší a nemusí se rozdělovat na víc dílů při uploadu.

Další podrobnosti můžeme klidně probrat až kartu budeš mít a budeš si to moct přímo vyzkoušet;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí se kouknout...zelda, star wars, resident evil, castlevania, pokémoni a hafo dalších :) nudit se nebudeš....co se týče emulačních karet je celkem jedno kterou jen pokud si budeš pořizovat tak některé mohou mít integrovanou paměť bez možnosti rozšíření :) tak na to si dej pozor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ jak rikaj ostatni tak i ja ti muzu doporucit R4(jinak diky Metuj za odkaz na stranky) ja mam 1gb micro sd kartu(staci to ale jestly chces i filmy...) ale jak tak ted projizdim Aukro tak sem nasel 2gb micro sd kartu za 280,-Kc + 40,-Kc postovny asi do ni pudu =) ,jestli mate jeste nekdo zajem odkaz je tady: http://aukro.cz/item301104879_karta_micro_sd_2gb_nejlevnejsi_microsd_pamet.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Ja mam R4 Revolution for DS a naprosto mi vyhovuje. I s nekolika doplnky se da poridit od 1200 Kc. Za zhruba stejnou cenu je i karta M3. O neco malo drazsi byva Supercard. Zadny vyrazny rozdil mezi temito kartami neni. Lisi se je vizualne, maji trosku jiny firmware a ruzne databaze cheatu do her.

Kde je prosimtě možný sehnat tu r4 za 1200Kč. Pŕedem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ jak rikaj ostatni tak i ja ti muzu doporucit R4(jinak diky Metuj za odkaz na stranky) ja mam 1gb micro sd kartu(staci to ale jestly chces i filmy...) ale jak tak ted projizdim Aukro tak sem nasel 2gb micro sd kartu za 280,-Kc + 40,-Kc postovny asi do ni pudu =) ,jestli mate jeste nekdo zajem odkaz je tady: http://aukro.cz/item301104879_karta_micro_sd_2gb_nejlevnejsi_microsd_pamet.html

No nevim, jestli to je tak výhodný: http://pameti.alza.cz/pametova-karta-kingston-micro-secure-digital-transflash-2gb-d73187.htm

Máš to tu levnější a nepoužívaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu