Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Death Jr.2:Root of Evil


placek

Recommended Posts

Chlapi mám problém v této hře.Na začátku 2 levelu po získání pistole nevím co mám dělat.Jsem na jedné straně u truhly s náboji a na druhé straně břehu jsou 3 houby s kloboukama.Já do nich střílím,sekám a stále se objevují znova! Střílím ze všech možných pozic,míst a pod.Ale bez výsledku.Zná někdo řešení?Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ja to ani nestahoval podle obrazku mi to prislo jak pro decka stoji to za stahnuti?
Za stáhnutí to rozhodně stojí.Na zahraničních forech to přirovnávají k Daxterovi.To se mi sice až ,tak nezdá,ale první level se mi hrál pohodově.A na začátku 2. levelu jsem se zasekl.Visuálně nad průměrem,plynulost solidní-pohodovka na odreagování od GTA a dalších komplexních her.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi mám problém v této hře.Na začátku 2 levelu po získání pistole nevím co mám dělat.Jsem na jedné straně u truhly s náboji a na druhé straně břehu jsou 3 houby s kloboukama.Já do nich střílím,sekám a stále se objevují znova! Střílím ze všech možných pozic,míst a pod.Ale bez výsledku.Zná někdo řešení?Díky.
musíš zmáčknout L+R pak děláš úkorky a tak ty houby musíš zabít už jsi druhej kdo se na to ptá OMG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu