Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

A je to zachviiilu tu


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

ELoader už funguje na všech firmwarech (2.0, 2.01, 2.50 a 2.60) a podporuje slušnou řádku homebrew a emulátorů, viz. http://www.fanjita.org/content/gta_working.html

a tady

Poznámka: ke spuštění Eloaderu potřebujete originál GTA.

Podařilo se zprovoznit SNES (Super nintendo) emulaci na fw 2.01/2.50 (2.60 nemají na testovací účely k dispozici, ale taky bude, žádný strach) a výš za pomocí originálky GTA a jejího Save bugu. Snes emulátor není ke stažení, Fanjita se s námi chtěl jen podělit o dobrou zprávu ve vývoji eBoot loaderu pro GTA (fw 2.01plus). Také mu již jdou menu.. takže práce na eBoot loaderu homebrew a emulátorů ve fw 2.0/2.50/2.60 s GTA pokračují.

snesjoy1-767702.jpg

PSPhacks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No iso tam z urcitostou nepojdu podla ma. Loader na fw. 2.00 je uz vonku nejaky ten tyzden a ziaden pokrok v oblasti *.iso. Takze tento novy loader posluzi na homebrew, ale nejaky vyrazny pokrok v oblasti *.iso by som necakal.

Otazka: Je už loader na 2.00 ? Cize pomaly sa mozem tesit, že si zahram GTA na ISO ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine *iso funguju stale na 1.50. Loader na fw 2.00 funguje len na emulatory a homebrew. Ziadne *.*iso nefunguje.

A co sa tyka too dotazu vid hore tak zatial je na to treba origina UMD GTA. Zatial. Pomocou iba *isa GTA sa mu to nepodarilo rozbehat. Takze treba v kazdom pripade pre ten loader vid. hore original UMD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Ja budoucnost vidim v emulaci novejch firmware... ted FlashModVersion2 udelal obrovskej skok dopredu (load UMD with 2.0+ support) a podle me za mesic/dva budem pomoci neceho podobnyho parit ISO GTAcka nebo jinejch 2.0only her na nasich psp s fw1.5 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Mno mne osobne bude uplne stacit ked pojdu emulatory na gba atd (keby aj na amigu tak to by bolo uz uplne idealne) isocka ani nemusia to si tu hru aj kupim. Ako keby to takto slapalo spolu tak by to bolo moc moc super.

Ziaden downgrade a clovek si potom nezahra modernejsie hry

alebo upgrade a jeden si nemoze zahrat nejaek homebrew, emulatory a tak. Toto je taka idealna stredna cesta . Uz aby som mal psp-cko doma zo servisu. Ach jo mozno mozno az na buduci stvrtok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu