Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

je to sileny nejradsi bych si to uz stahnul, ale zase na druhou stranu nechci protoze mi prijde ta zberatelska edice.

Nejlepsi ale je ze to prijde ve stredu a pak mame 4 dny volna tak si to aspon poradne zahraju

ve středu ti to nepřijde...když v úterý je vydání.....záleží kdy jim to na pulty dojde....a do druhého dne to doma mít nebudeš....pokud to pošlou až odpo...a dopoledne je malá šance...ve čtvrtek máš státní svátek...takže snad v pátek to budeš mít doma

EDIT: navíc jsem slyšel že vydání je v čr o dva dny posunuto...takže budeš rád jestli to budeš mít na víkend vůbec doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

divny-tadycto nedokreslovani se stavalo kdyz ste si do GTA:VCS dali New Age Mod tak ten engine na kterym to jelo nestihal pac nektery ty modely byli v lepsi grafice a tak a obcas i treba domy porad byli takovy rozmazany (nevim jak se tomu rika tomu efektu pac sem to uz zapomnel....) takze to bude spis enginem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

graficky jsou lepší next gen tituly jeden důvod :) prostě celkový dojem ze hry nevím co ti mám popisovat

to beto taky dela ja myslel ze je to u mne me uplne to sami jedes a najedno tam nenimost a hup je tam

hrál jsem to asi 3/4 hoďky a takhle nárazově se mi to teda nestalo :) máš HDD? já jo jestli to nemůže být tím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

graficky jsou lepší next gen tituly jeden důvod :) prostě dojem ze hry nevím co ti mám popisovat

Jen otazečky když už to hraješ :D

Jsou tam Kola ??

Je tam posilka ??

Dá se chodit do hodně budov ??

Je tam vylepšování zbraní ? ( myslim jako v GTA SA , když si použivla jednu zbraň třeba pistol jak si potom dostal dvě )

Mužeš třeba stloustnou ? jako v GTA SA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu