Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

To ja si tuhle pařbu už předobjednal na PS3 ( aby se na mě dostalo co nejdřív :D)

A celkem mě mrzí , že to dělaj i na Xbox , jelikož kdyby to bylo jen na PS3 tak by měli místa dost takhle zas musej něco omezit což je škoda pro ty co ma PS3 , ale zas dobrý pro ty co maj Boxe . ( neni to naražka na BOXE !!!!!! )

Ale těšim se jak sviň hlavně v tý době až to vyjde bude pohoda . 6ádne trapení ve škole ( až na příjmačky :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ale já a dost jinejch lidí máme Arcade Core verzi! No to bude drsný jestli bude na krabici hry napsáno HDD request.:ziped:
no já ji mám taky :( to jsem nevěděl že bude potřeba... slyšel jsem že pracuji na tom aby to šlo bez hdd... jestli to tak je tak si asi dlouho nezahraju :( :( :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se začínám těšit :) no co kdyžtak to budou na dvou dvouvrstvých dvd to už tu taky byl o :)

mansda: o jakém omezování se bavíš...hry na xbox už vyšli na víc jak jednom dvd...takže omezování? kravina...první si zjisti vše potřebné než budeš mlet kraviny že kvůli velikosti na xbox se něco omezovlalo :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čtu jeden článek a tam píšou

(PlayStation 3 owners may feel that Barrera's comments get them out of the woods, but some Xbox 360 owners have had a tech concern of their own. In a follow-up to MTV News' interview with Barrera, a Rockstar rep alleviated the concern, stating that the Xbox 360 version of the game, as occasionally had been rumored, will not require a hard drive.)
takže žádný HDD nebude opravdu potřeba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle se dá vyřešit tím že mise budou na dvd ...ale celá mapa jako taková bude obsažena na každém dvd....a jen při průchodu misema by se 1x prohodilo dvd

to není až tak špatný, ale prohazovalo by se asi víckrát - mise jsou přeci lineární

---------

Rockstar: PS3 přispěla k odkladu GTA IV z podzimu, ale teď není problémem a obě jsou identické.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA pobezi na Euphoria engine!

--------------------------------------------

GTA4.net ukázal sériu zaujímavých obrázkov z GTA4 prezentujúce ďalšie detaily z tejto očakávanej akčnej adventúry, okrem tohto IGN prinieslo nové informácie okolo implementácie NaturalMotion Euphoria enginu. Euphoria je AI/ragdoll engin, ktorý prvýkrát Lucasarts ukázal vo svojich nových hrách Indiana Jones a Star Wars Force Unleashed, ale GTA IV ich oba predbehne a odpremiéruje túto technológiu.

Euphoria pridá telám postáv prirodzenú AI, ragdoll a fyziku a hlavne reálnosť spojeným všetkých týchto parametrov. Engine dokáže zvládať dynamiku davov, reaktívnu AI, prirodzené kolízie a hlavne prispôsobovanie sa postáv na aktuálne prostredie. Napríklad Niko sa vždy prispôsobí tomu kde stojí, ak stojí na šikmej ploche, postava sa mu prispôsobí, rovnako ak bude opitý bude sa podľa toho potácať a strácať centrum gravitácie. Pri pádoch sa prirodzene chytá všetkého okolo, či už ľudí, alebo objektov. Počas naháňačiek na autách si euphoriu užijete najviac a to hlavne pri zrážaní ľudí, ktorí sa budú snažiť vždy dopadať kontrolovane, budú realisticky napínať ruky pred pádom a už to nebude len jednoduchý ragdoll ako v ostatných hrách. Rovnako aj smrteľné zranenia zbraňami budú pôsobiť veľmi realisticky, o tom už písali všetky nedávne preview. Z ďalších zaujímavostí, napríklad ľudia v eufórii reagujú aj na zmenu počasia a aj na okolitú streľbu, kde vytvoria naozaj reálny chaos.

O tom ako to celé bude vyzerať sa presvedčíme už koncom apríla na Xbox360 a PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foto speciální edice:

http://tkoudy.gta4.cz/news_pic/08-01-25/se_xbox360.jpg

její cena byla stanovena na $89.99

nevypadá špatně, ale nejspíš si koupím jen normální edici

to je v přepočtu 1600,což je dobrej kauf .Do česka to přijde v edici deseti kusů a za cenu 4000kč,takže nemá smysl nad tim ani přemýšlet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rockstar dnes vydal trošinku poupravenou fotografii speciální edice svého očekávaného hitu Grand Theft Auto IV. Pravděpodobně se již jedná o finální podobu. Balíček obsahuje tašku, samotnou hru, kovovou schránku, soundtrack a art book. Co zatím nevíme, je cena. Snad i ta bude příznivá. Grand Theft Auto IV vychází 29.4 2008 a podle Rockstaru je PS3 verze totožná s tou Xbox 360. Dokonce plánuje pro obě platformy stahovatelný obsah. Ten měl být původně určen jen pro tu Xboxovou verzi. Obrázek naleznete v novince.

takže stahovatelnej obsah budou mít na konec obě verze :)

pokud to není nějakej výmysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
shadow.wizard: je to cca půl roku co jsem četl v nějakém preview, že hra bude vyžadovat HDD - zda to stále platí netuším

aktualizace prvního příspěvku:

  • šeptanda o PC verzi

  • 4 nové screenshoty

  • poznatky ze 3 misí

  • další poznatky z dema

Další poznatky z Dema ? ? ?

Ono je demo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu