Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

Grafika u GTA IV je doslova hnusna, vypada hur nez na podprumernym PC ktery sotva splnuje pozadavky, zvlast kdyz sviti slunce, to du dycky blejt. V noci to ale neni tak spatny.

koukám teda že ta grafika na PS3 u GTA IV je normální, já už sem myslel že mám zničenej kabel nebo nějak nemocnej disk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám rozjeté GTA a nemůžu si poradit s jednou misí. Ve statistikách jsem zhruba na 24% takže dá se říct ještě začátek. Odehrává se to ve druhé části města někde na jihu a každou chvílí mi přichází SMSka že se mám dostavit ted nevím jestli do modního odchodu s oděvy nebo na interview. To interview a obchůdek s oděvy je jen pár kroků od sebe tak mě napadlo že se jedná asi o nějaký pohovor a že potřebuju kvalitní oděv, ale to nepomohlo, tak nevím. Pomůže někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On line sem ještě nic nehrál až na Flatout 2 na PC a musím říct nic moc zábava. Dost často se mi stávalo že hráč kterýho sem chtěl předjet se zadrhával, při každém souboji se oběvoval někde jinde, chvíli přede mnou chvíli za mnou. Off line to bylo normální. Já měl tehdy pomalý net a myslel sem že to bylo připojením ale myslím že né. Taky sem zkoušel propojit 2 kompy a hrát NFS MW ve dvou a bylo to stejný jako s Flatoutem 2. Prostě ty auta se občas do sebe vcucnou a mizí, vypadá to dost odpudivě, tak se chci zeptat jak to ted funguje třeba s NHL 10 když hrajete on line každý někde jinde. Nebo COD 4 a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On line sem ještě nic nehrál až na Flatout 2 na PC a musím říct nic moc zábava. Dost často se mi stávalo že hráč kterýho sem chtěl předjet se zadrhával, při každém souboji se oběvoval někde jinde, chvíli přede mnou chvíli za mnou. Off line to bylo normální. Já měl tehdy pomalý net a myslel sem že to bylo připojením ale myslím že né. Taky sem zkoušel propojit 2 kompy a hrát NFS MW ve dvou a bylo to stejný jako s Flatoutem 2. Prostě ty auta se občas do sebe vcucnou a mizí, vypadá to dost odpudivě, tak se chci zeptat jak to ted funguje třeba s NHL 10 když hrajete on line každý někde jinde. Nebo COD 4 a podobně.

a proč to píšeš zrovna do sekce ke GTA IV ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně jsem doufal, že by to šlo, přeci jenom co se týká mulltiplayeru tak hra nic nového snad nepřïnáší. Takže teda konečný verdikt, když já budu mít diskovou verzi datače a kamarád jenom IV, tak si team deathmach apod. nedáme?

2forlanek: Ale jako do multáku tě to stejně hodí za random postavu a na předem určený místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu