Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To by asi nemelo, nerikam ze to bude velky rozdil, ale rozdil by to byt mel, to je jako by si rekl, proc to zapojovat pres hdmi do 40´´ televize, staci to pres scart natahnout do nejakeho maleho crtecka, bude to vypadat stejne :)

Zkusil bych zapatrat v nastaveni rozliseni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Hele jak je to s padáním FPS a vůbec celkovou hratelností GTA 4 na Ps3?? Někdo tvrdí že je to místy až nehratelný atd....lagy jsem vyděl i na Xboxu, třeba když jsem do spousty aut střelil RPGčkem atd ale jinak ne. Co PS3? Někdo také tvrdí že špatná optimilizace her od R je jen ze začátku znatelná, později po opatchování je to v cajku......Tak fakt nevim čemu věřit, videa s lagama jsem vyděl ale to jsou videa z dob kdy to byla čerstvá hra na Ps3.....máte někdo zkušenosti se kterými by jste se podělili? Děkuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,můžete mi prosím poradit co po mě chce ve hře nějaký Zit?Našel jsem mail kde bylo uvedeno číslo,na které když jsem zavolal,tak mi v zápětí došla sms.V ní stálo:Zit!spotted DUKE ELLINGTON:take the A train.Projel jsem celou trasu A,ale na nic jsem nenarazil,a v mapě co mám ke hře žádná ulice Duke Ellington není,pokud je to název.Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,můžete mi prosím poradit co po mě chce ve hře nějaký Zit?Našel jsem mail kde bylo uvedeno číslo,na které když jsem zavolal,tak mi v zápětí došla sms.V ní stálo:Zit!spotted DUKE ELLINGTON:take the A train.Projel jsem celou trasu A,ale na nic jsem nenarazil,a v mapě co mám ke hře žádná ulice Duke Ellington není,pokud je to název.Díky za odpovědi

GTA4 už mám sice projeté ale nevzpomenu si o co ted jde. Podle mě DUKE ELLINGTON je jméno týpka kterého musíš najít, měl by se nacházet někde ve vlaku, v nadzemce nebo jej uvidíš stát někde na zastávce, myslím si to, možná tě nesmí spatřit tak opatrně. Zkus si najít ve videonávodu poslední misi, pak budeš moudřejší. Dej pak vědět jestli to pomohlo.

http://www.gameanyone.com/?search=GTA4+Zit&search.x=23&search.y=7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

sice opoždeně ale to je jedno Zit je zjištování jmen písniček z radii co hrajou ve hře,a když při nejaky pisnicce vytocis nejaky cislo tak ti pak prijde zprava s tim jak se ten song jmenuje a ta služba se jmenuje Zit tak asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Zdravím,chci se zeptat jestli má cenu kupovat ty DLC.Nejsu moc zdatnej v angličtině takže abych si kupoval ty DLC jen kvůli příběhu(kterej je navíc povětšinou jen dojeď někam a zabi někoho) je pro mě zbytečná investice.Jsou tam navíc třeba nový auta,zbraně,mapy atd.?Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu