Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prosim vas, je tady nekdo ochotny poradne napsat cim to je, ze vypadavaji textury a pak se dodatecne ukazuji? Nekdo rika ze je potreba HDD, to mam ale stejne to dela. Nekdo rika ze je to rychlosti mechaniky. Mam 8x (prej je to standart...nvm, mam to chvilu). Nebo je to proste tim, ze to dela jenom u palenych, ale u orig to jde v pohode i bez hdd, i snim, i s 8x rychlosti i s 12x atd. Nebo se to je*e i u originalek a nikdo s tim nic nenadela? Tak se prosim nekdo fundovanej k tomu logicky vyjadrete at je v tom jasno. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
prosim vas, je tady nekdo ochotny poradne napsat cim to je, ze vypadavaji textury a pak se dodatecne ukazuji? Nekdo rika ze je potreba HDD, to mam ale stejne to dela. Nekdo rika ze je to rychlosti mechaniky. Mam 8x (prej je to standart...nvm, mam to chvilu). Nebo je to proste tim, ze to dela jenom u palenych, ale u orig to jde v pohode i bez hdd, i snim, i s 8x rychlosti i s 12x atd. Nebo se to je*e i u originalek a nikdo s tim nic nenadela? Tak se prosim nekdo fundovanej k tomu logicky vyjadrete at je v tom jasno. Diky

Je to rychlosti mechaniky a taky zpusobem vypaleni pal co nejmensi rychlosti na 2.4 max , ja mel mechaniku flashlou na 8x a docitalo se to strasne , dal jsem na 12x a slape paradne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rychlosti mechaniky a taky zpusobem vypaleni pal co nejmensi rychlosti na 2.4 max , ja mel mechaniku flashlou na 8x a docitalo se to strasne , dal jsem na 12x a slape paradne :D

Takze tim padem jestlito dobre chapu kdyz budu met originalku tak nezalezi na rychlosti mechaniky ne? Protoze jestli je fakt uz v zakladu 8x tak s tim museli pocitat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rychlosti mechaniky a taky zpusobem vypaleni pal co nejmensi rychlosti na 2.4 max , ja mel mechaniku flashlou na 8x a docitalo se to strasne , dal jsem na 12x a slape paradne :D

divný...sice nevím jakou rychlost mechaniky ted mám ale je to rozhodně menší než jsem měl origoš je o hodně tišší než předtím... palil jsem to přes imgburn na 1x - verbatim dvd+r dl:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze co se tyce docitani textur u GTA.

1. HD na to nema vubec zadny vliv, protoze si na nej hra nic neuklada a kdo rika ze ano tak je to blabol

2. Potize maji jen uzivatel s mechanikou Benq a je fuk jestli je flash 8x nebo 12x

3.Mam taky mechanku Benq nejdrive flashlou na 8x a pak jsem si ji preflshoval na 12, vysledet nula, textury se stale docitaj

4.Procital jsem diskuze a mohlo by to byt zbusobem vypaleni, nekdo tvrdi pomalu a jini zase rychle...........nevim ja to smazil 2.4x a to bylo na nic, jeste to vyzkousim pomaleji

5.Pokousim se sehnat origisku abych si overil a nebo vyvratil ze original bud chodi a nebo kravi taky(predpokladam ze origos na Benqu bude chodit bez problemu)

To jsou zatim moje poznatky........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tohle už normální ? Tady se 2 týdny diskutuje , že to je HD , pak přijde jeden a napíše že to HD není , pak se tady polovina hádá o rychlosti ... No takhle , mohl by to konečně někdo pořádně ověřit ? Ať si zbytečně nekoupim HD ? Pokud vím , ten HD dělá "mezipamět"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. HD na to nema vubec zadny vliv, protoze si na nej hra nic neuklada a kdo rika ze ano tak je to blabol

nebudu se hadat ... ale tri dny sem hral bez hdd, jakmile sem jel trosku rychlejc uz sem nemel pod sebou silnici, nevidel baraky atd. po zakoupeni HDD se to nestalo ani JEDNOU, zadna jina zmena nenastala, stejna mechanika, stejne vypalene dvd. takze pokud za to zlepseni nemuze HDD, pak uz asi jen skvrny na slunci ... konec blabolu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se o tom bavil s majitelem jednoho Online obchodu s Konzolemi (www.hrejte.cz) , a dozvěděl jsem se tohle ...

~ HDD - vlastně doopravdy slouží jako "mezipamět" -> Pomáhá to ...

~ K té vaší slavné rychlosti zápisu (vypalování) - Čím rychleji vypalujete, tím je slabší zápis na mediu -> tim hůře se z něj čte -> Vypalujte raději pomalu !

~ Další možnost je posílení laseru , tovární nastavení je na Orig. hry a Pálenky nemají takový zápis jako lisované ,takže to má mechanika při větších rychlostech problém přečíst a to se projevuje např. jako nedokreslovani textur ...

To jest vše ... Na každém šprochu , pravdy trochu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, pak je tedy mozny ze HD nekomu pomaha nekomu ne, protoze ja si take spicialne kvuli GTA HD koupil a ke zlepseni u me nedoslo(porad vypadavaji textury, kdyz jedu rychle chybi silnice atd.).......mechanika Benq Flash 12x.

Dnes jeste vyzkousim vypalit nizsi rychlosti a uvidime.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, pak je tedy mozny ze HD nekomu pomaha nekomu ne, protoze ja si take spicialne kvuli GTA HD koupil a ke zlepseni u me nedoslo(porad vypadavaji textury, kdyz jedu rychle chybi silnice atd.).......mechanika Benq Flash 12x.

Dnes jeste vyzkousim vypalit nizsi rychlosti a uvidime.....

Tak prosimte potom napis vysledek jo? Ja mam totiz taky BenQ ale rychlost 8x... a textury me doskakujou jak s hdd tak bez. (vypaloval jsem to rychlosti 2.4x takze pokud by to jelo dobre pri vypaleni treba 1x tak to zkusim taky....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu