Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

http://console-forum.net/showpost.php?p=345859&postcount=509

zajimavy ze jsi za tu podle tebe "spatnou" informaci dekoval :D

Pred instalaci patche jsem mel problem se spustenim hry pokud jsem byl prihlasenej na PSN. S patchem zadnej problem.. :dozey:

jj, je tam napsano "supposedly" = pravdepodobne, romeno to spatne prelozil

:? a nikde nepisou ze by to zamrzavani hry zafixovalo!

ja jsem napsal ze jsou s tim "spise problemy" = to "spis" tam ma svuj vyznam :dozey:, me par lidi psalo ze jim nejde po patchu hrani po netu

děkoval jsem mu kvuli tomu ze mi dal moznost ztrapnit ty zavistivy neofisky (mame dobry duvody:P) za spatnou informaci kterou tam meli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já to hraju 8 hodi a jsem na 2 ostorve

jinak poradi mi tu nekdo jak ujet na motorce 500stop po 1 kole?

to nejde:D

jo a jeste kdyz me honim 6 * policejtu a ja jim prcham vice nez 5 minut mel bych dostat x points a nic

EDIT:jinak PC verze by mela vyjit v listopadu 08 ale neni vubec jisty jestli to vubec bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz me honim 6 * policejtu a ja jim prcham vice nez 5 minut mel bych dostat x points a nic

Nevim jak to delas, ale ja sem vzal vrtulnik a letel nad ten treti ostrov kterej nemam otevrenej a jenom sem si krouzil 5min...ti dva policejni vrtulniky si te snad ani nevsimnou, takze te nema kdo sestrelit nebo tak neco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA IV - Zapsán v Guinnessově knize rekordů

Dalo se čekat, že GTA IV bude trhák, ale to, že se ho během prvního dne prodá 3.6 milionů kusů a vydělá se na něm v přepočtu (a teď se podržte) - 5 miliard kč to nikdo nečekal. Díky těmto číslům byl zapsán do Guinnessovy knihy rekordů a jasně překonal svého předchůdce HALO 3 na kterém se utržilo "směšných" 2.75 miliard. Nejvíce prodaných kusů bylo na konzoli XBoX 360, kdybychom měli brát v úvahu množství prodaných konzolí (XBox 360 a PS3) s počtem prodaných GTA IV, s předtihem by vyhrál Playstation 3.

zdroj: playstation.hodnoceniher.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí mně někdo jsem u P a píše mě to ( you need to be wearning a suit and tie with smart shoes before meeting packi.) zkoušel sem se oblíct ve všech obchodech alen niv angličtinu se neučim.. poradí někdo pls

podle překladu si musíš obléknout "oblek" a "elegantní boty" než se můžeš setkat s "packi" (jméno?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovou otazku v gta iv v internetove kavarne jsem videl obchod s autama a chci se zeptat jestli v te hre opravdu je popripade kde mam otevrene 1 a 2 mesto melo by bejt v liberty city coz je asi to 2 mesto ale kde tam dekuju

EDIT:jinak jsem u ty mise kde vylupuju banku ta je fakt dobra a douha

jenom me tesne pred koncem zabily a mrsknul jsem x-box ovladacem o zem ze vylytli baterie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu