Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

radio classic

potrebuju pomoc v jedne mise je to 1 mise na 3 ostorve prijedu na misto mise a spusti se video kde na zacatku lezi nejakej typek na lavicce pak jsem to odmackl

nevim co mam delat nasednout do policie uz me napadlo ale nevim koho nebo co mam hledat

poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak to tu je tak sorry :D

Obrázkové porovnanie skutočného New Yorku a Liberty City z GTA 4

http://www.flickr.com/photos/matthewj/sets/72157604988911230/

pěkný xD ...

PS: dante to beztak smaže :lol:(odkaz na jinou stránku:lol:-jak předtím :dozey:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radio classic

potrebuju pomoc v jedne mise je to 1 mise na 3 ostorve prijedu na misto mise a spusti se video kde na zacatku lezi nejakej typek na lavicce pak jsem to odmackl

nevim co mam delat nasednout do policie uz me napadlo ale nevim koho nebo co mam hledat

poradte

Musíš do policejní databáze a najít tam nějaké zvláštní jméno (píše ti to v těch titulcích - pokud nemáš zaplé titulky, zapni je v nastavení). Pak jeho i s kamarády pojedeš zabít do takové staré továrny nebo co... Dá se tam jít takovým tunelem skrze sklep, je to lepší.

Snad se nemýlím... Příště napiš název mise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš do policejní databáze a najít tam nějaké zvláštní jméno (píše ti to v těch titulcích - pokud nemáš zaplé titulky, zapni je v nastavení). Pak jeho i s kamarády pojedeš zabít do takové staré továrny nebo co... Dá se tam jít takovým tunelem skrze sklep, je to lepší.

Snad se nemýlím... Příště napiš název mise.

jj taky jsem v titulkach videl nejaky divny meno to jsem taky zadal do name u policajtu a zadny vysledek

to jsem asi v pytli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí mně někdo jsem u P a píše mě to ( you need to be wearning a suit and tie with smart shoes before meeting packi.) zkoušel sem se oblíct v tom Pradu nebo jak se tomu řiká vzal sem si sako to s tou růžovou kravatou /to sako je rozeplý/ a boty černý kalhoty taky černy tak fakt už nvm co dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zkusim to eštěn nějak pořešit alen suit je anglicky oblek a ten už mám na sobě a stejnak mě to nepusti

ja jsem koupil v tom dolnim perseusu komplet oblek.... je to sako+ kalhoty+kravata a ladi to dohromady je to pod jednou polozkou(takze koupis za jednu cenu cely komplet :) ) myslim ze nekde na prave strane obchodu...

k tomu jsem akorat dokoupil cerne spolecenske boty a pustilo me to hned na poprve :)

jinak ta mise je celkem sranda co pak bude delat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi prosim pomozte me s multakem...

Hru mam asi 10dni a od prvniho dne se nemuzu nikam pripojit...Zkousim to kazdej den...Dam mobil-Ranked Match-a treba Deatmatch...

Chvili se to loadinguje a pote dokonce (nekdy) slysim lidi co tam mluvi (asi v Lobby).

A v tu chvili me vyskoci hlaska ze se nemuzu pripojit k hostovi nebo co a ze me to vrati do SP...

Mate nekdo podobny problem?Je chyba na me strane nebo se to opravdu chce trpelivost najit nejaky match?

Diky moc...

Pise me to ''Disconnected from game session...Returning to SP''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi prosim pomozte me s multakem...

Hru mam asi 10dni a od prvniho dne se nemuzu nikam pripojit...Zkousim to kazdej den...Dam mobil-Ranked Match-a treba Deatmatch...

Chvili se to loadinguje a pote dokonce (nekdy) slysim lidi co tam mluvi (asi v Lobby).

A v tu chvili me vyskoci hlaska ze se nemuzu pripojit k hostovi nebo co a ze me to vrati do SP...

Mate nekdo podobny problem?Je chyba na me strane nebo se to opravdu chce trpelivost najit nejaky match?

Diky moc...

Pise me to ''Disconnected from game session...Returning to SP''

měto píše když se chci napojit k tobě nebo k SW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu