Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nevíte co mám dělat jak mám jít na ten interwiev , píše mi to cosi že se mám dostat na vysokou úroven nebo tak něco nepamatuju si přesně..

----

Chci splnit archivment ,ale nemůžu zastihnout ani Bruciho ani Little J. Nikdy nejsou doma furt mají jen záznamník . Šlo by to i nějak jinak ?

----

EDIT : dal by ted někdo multi ? jsem online tak si mě kdyžtak přidejte . nick v podpisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim prosim poradte, delam misi (zbyva mi cca tak 10 misi) pro Bella(krestni jemno myslim Phill? ale nejsem si jisty) no a mam s ni mnejdriv zajet pro nejaky nakladak a pak mame jet do pristavu kde je plno rusu kteri prevazi kokain z Vice city svoji super lodkou....no a nevim co tam mam pak udelat, zastavim tam s nakladakem a prijdou ke mne 2 z tech straznych a zacnou se me vyptavat ale pak se jim to nelibi a vytahnou zbrane tak jsem zacal strilet ale tech straznych je tam strasne moc a hned mi ubrali cely stit a zachvilicku zabili Bella.....delam to teda spravne? mam je vsechny zabit? pise se tam neco ze je dulezity moment prekvapeni ale nevim jak ho mam vyuzit ve svuj prospech...dik za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim prosim poradte, delam misi (zbyva mi cca tak 10 misi) pro Bella(krestni jemno myslim Phill? ale nejsem si jisty) no a mam s ni mnejdriv zajet pro nejaky nakladak a pak mame jet do pristavu kde je plno rusu kteri prevazi kokain z Vice city svoji super lodkou....no a nevim co tam mam pak udelat, zastavim tam s nakladakem a prijdou ke mne 2 z tech straznych a zacnou se me vyptavat ale pak se jim to nelibi a vytahnou zbrane tak jsem zacal strilet ale tech straznych je tam strasne moc a hned mi ubrali cely stit a zachvilicku zabili Bella.....delam to teda spravne? mam je vsechny zabit? pise se tam neco ze je dulezity moment prekvapeni ale nevim jak ho mam vyuzit ve svuj prospech...dik za rady :)
jo musíš je všechny zabít,hlavně se prostě schovávej,za auto,za rohem apod.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim prosim poradte, delam misi (zbyva mi cca tak 10 misi) pro Bella(krestni jemno myslim Phill? ale nejsem si jisty) no a mam s ni mnejdriv zajet pro nejaky nakladak a pak mame jet do pristavu kde je plno rusu kteri prevazi kokain z Vice city svoji super lodkou....no a nevim co tam mam pak udelat, zastavim tam s nakladakem a prijdou ke mne 2 z tech straznych a zacnou se me vyptavat ale pak se jim to nelibi a vytahnou zbrane tak jsem zacal strilet ale tech straznych je tam strasne moc a hned mi ubrali cely stit a zachvilicku zabili Bella.....delam to teda spravne? mam je vsechny zabit? pise se tam neco ze je dulezity moment prekvapeni ale nevim jak ho mam vyuzit ve svuj prospech...dik za rady :)

ja je jednoduše vyvraždil:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus all mam problem dohraů jsem myslis 86 nebo 82 misi a nic se nedeje uz si nepamatuju co byla posladni mise ale kdyz sem ji dohral tak se mi na mape objevil takovej zelenej panacek a kdyz sem k nemu dojel ba tamm enjaka zenska ta chtela odvizt nekam doo r.pr.... tak jsem ji tam odvez a pak uz se nic nedeje vsichni maj zaznamnik a nevim co dal pls hel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus all mam problem dohraů jsem myslis 86 nebo 82 misi a nic se nedeje uz si nepamatuju co byla posladni mise ale kdyz sem ji dohral tak se mi na mape objevil takovej zelenej panacek a kdyz sem k nemu dojel ba tamm enjaka zenska ta chtela odvizt nekam doo r.pr.... tak jsem ji tam odvez a pak uz se nic nedeje vsichni maj zaznamnik a nevim co dal pls hel

mozna mas na mape na 2 ostrove myslim ze najihu takovou kravatu(ikonka) a u ty udelas misi a pokracujes jestli uz si ji udelal musis hold cekat az ti nekdo zavola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, tak uz finishuju hru a nemuzu se vubec rozhodnou, jsem v jedne z poslednich misi a mam se rozhodnout jestli mam jit po pomste nebo uzavrit obchod....vy co jste to dohrali vite o cem mluvim, ti co se sem jeste nedostali tak jim nechci vice prozrazovat.... poradte Roman furt premlouva k dohode a ja bych radsi pomstu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych věděl,jestli se dají utratit peníze kromě zbraní a oblečení za nemovitosti ?A jestli se dají vydělat peníze za taxi,hasiče a záchranku tak jak to bylo u ps2.A jestli se dají upravovat auta a parkovat je v garáži(pokud někde jsou,jěště jsem nic takovýho nenašel).Moc dik všem za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu