Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
mám otázku kde ve meste sezenu auto "Infernus"

jeko treba jestli nevite misto kde vzdy stoji nebo ctvrt ve ktere se casto vyskytuje kdyztak mi na mape LC vyznacte v malovani kde to je.

dam vam thanx ;)

Takhle, jestli děláš ty mise z Mailu na kradení těch aut, tak stačí mu odepsat (Reply) a ono se ti to targetne na mapě ... Jestli neděláš tohle, tak sorry :D :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Par dni z5 sem GTA dohral, ale mam trochu rozporuplny pocity z konce, tak me zajima, jestli (spoiler): ma Roman opravdu zemrit nebo jestli je to jen jeden z nekolika koncu. Napadlo me, ze sem v predposledni misi mel mozna zvolit pomstu Dimitrimu a ne dalsi kseft pro nej. Myslite, ze tohle mohlo ovlivnit konec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám arcade verzi s pamětovou kartou a celkem mi to nestíhá načítat textury, koupením hardisku by se to změnilo a šlo vše v pohodě?

EDIT: vypálený to mám na 2,4x

Presne toto bola moja situacia. Mam arcade, napalil som GTA 2,4x a textury sa nacitavali hrozne pomaly. Teraz uz mam HDD a GTA IV vypalene stale 2.4x na DVD znacky FORTIS ... vsetko ide v pohode mozem potvrdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoja Hraju na xboxu a mám problém z misí která je po zabití KATE myslim že se jmenuje IN MOURNING nebo nejak tak....zacina tak že vám zavolá LITTLE JACOB a jedete k nemu do auta a pak sledujete PENGUINOVI hochy to nějakýho skladu...a pak PENGUINO utíka na člunu a vy jedete po pobřeží na motorce a pak vyskočíte po skokanku na vrtulník a máte se přitáhnout a já nevim jak se přitáhnu.....píše mi to něco s AČKEM a ja nevim jestli ho mam držet nebo mačka...poradte please...předem dějkuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoja Hraju na xboxu a mám problém z misí která je po zabití KATE myslim že se jmenuje IN MOURNING nebo nejak tak....zacina tak že vám zavolá LITTLE JACOB a jedete k nemu do auta a pak sledujete PENGUINOVI hochy to nějakýho skladu...a pak PENGUINO utíka na člunu a vy jedete po pobřeží na motorce a pak vyskočíte po skokanku na vrtulník a máte se přitáhnout a já nevim jak se přitáhnu.....píše mi to něco s AČKEM a ja nevim jestli ho mam držet nebo mačka...poradte please...předem dějkuju...

Mačkat, co nejrychleji ... Potom musíš s tím vrtulníkem sestřelit tu loď, a pak se nech překvapit :) GL and HF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík moc už jsem to udělal ....... ale mám další problém...mám uděláno cc 60% ale už se mi na mapě neukazujou žádný mise....to mám dělat mise z emailu???

Naturlich, nic jiného ti ani nezbývá ... A ještě sleduj na mapě takové figurky ... A taky musíš sestřílet holuby a dělat Uniq Jumpy :)

EDIT: Naturlich = Samozřejmě/ Přirozeně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Pokud vím tak ne. Původně chtěli dát do mobilu možnost pouštět vlastní mp3, ale prý to narušovalo atmosféru, tak to tam nakonec nedali.

Sice mám xboxovou verzi, ale tohle se podle mě neliší - jde jedině pustit si hudbu samostatně.

Eh... Demence. Mne spis narusuji atmosferu pitomy kecy v radiu a songy (krome ruskych), ktery se mi vubec nelibi. No nic, dik. =)

A jeste dotaz... Neda se nejak hrat ve dvou na jedne konzoli? Treba Deathmatch, nebo proste cokoliv v multiplayeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu