Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kdybych si to stáhnul z psn jednu epizodu tak na to potřebuju normál gta IV že

Ano, taky musíš stáhnout z toho správného PS Store, aby ti to fungovalo s tvým GTA IV (diskem). Takže když máš evropskou verzi GTA, tak to nemůžeš stáhnout z US storu, protože by to nefungovalo, pozor na to, ať zbytečně neproděláš peníze.

Mrkni se sem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odehral sem zatim nejaky prvni 4 mise (vicemenne ty stejny), takze sem na zacatku.

Jinak samozrejme dik za ten datadisk, za 194,- potesi..

Tak jsem ho dohral, teda zatim jen Lost and Damned a i kdyz je zezacatku repetitivni, tak pozdejc uz je to zajimavy a konec je jak jinak, skvelej,,,,,proste klasika GTA, klidne mohli dat tezsi obtiznost, ale jinak fakt dobry DLC,,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta mise s Jimem a ničením lidí z FBI se mi taky zdála celkem obtížná, dělal jsem to tak pětkrát, nakonec jsem jim ukradl auto a pár jich přejel, a pak to celkem šlo:D. Navíc to hraju bez auto-aimu, takže možná i o to těžší. S tím vrtulníkem taky musím souhlasit, to sem dělal tak třikrát:D. Naopak třeba závěrečná mise v Lost and Damned, kdy "navštívíte" Billyho, se mi těžká nezdála.

Zatím jsem dohrál Lost and Damned a začal Tonyho, ale LaD bylo super a příjemně mě překvapila i herní doba, která byla tak kolem 8-9 hodin a to mám 4 "gang war", 5 závodů a ještě několik postranních misí, takže pořád by bylo co dělat. No a to s tím nahatým politikem, to jsem vážně nečekal:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu