Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s recovery


Mpik

Otázka

Zdravim mam takovej problém...Když si nastavim recovery tak aby mi všechno chodilo tak jak má (aspoň teda myslim že to mam správně všechno jako udělaný snad) no tak pohoda fungujou mi všechny hry atd,ale když vypnu a zapnu psp tak je zase všechno v původním nastavení a nic nejde :cry: .Nevíte někdo pls čim to je ? PSP mam japonskou verzi fw 3.40 oe a Předem díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mno právě na update si moc netroufam,chtěl bych aby mi aspoň tenhlw fw nějak chodil...Jak to má bejt v tom recovery nastavený? když dam všechno disabled tak mi to funguje a když se mi to přehodí zpátky na enabled tak už to nejde možná tam mam něco špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mno právě na update si moc netroufam,chtěl bych aby mi aspoň tenhlw fw nějak chodil...Jak to má bejt v tom recovery nastavený? když dam všechno disabled tak mi to funguje a když se mi to přehodí zpátky na enabled tak už to nejde možná tam mam něco špatně

pisni na icq a pokud chces tak tam hodime treba 3.71M33-4:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://console-forum.net/showthread.php?t=1335

Problémy se spuštěním

Nejde vám spustit ISO hra nebo homebrew program ?

možnosti řešení:

1 ) U ISO her pokud nemáte UMD disk nastavte v Recovery nebo VSH menu UMD MODE na Sony driver

2 ) Zkuste Restore default settings nebo Recovery/advanced/format flash1 (resetujenastavení)

3 ) smažte soubor config.se ve flash1 (recovery/advanced/toogle usb to flash1)

4 ) nejde spustit HB aplikace na PSP Slim - Slim nemá 1.50 kernel pod kterým je napsána většina aplikací pro PSP, jediným řešením je zkusit eloader, ne všechny programy však jdou)

pro příště doporučuji hledat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu