Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PLSS HELP down 2.71b = 1.51


tequilass

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
at delam co delam at zkousim co zkousim porad to nejde, nemate nekdo zaruceny zbusob jak to udelat ? precet sem uz snad vsecko a sem z toho ****.

predem dikas teQ

Ty chceš down z 2.71b na 1.51??Jesli jo tak to nechápu proč každej ted prechází na 2.71b je to lepší hry nemusíš zpouštět přez devhook a navíc je máš zobrazené ve slošce games -> je to rychlejší...Takže jako fakt nevim proč to chceš dělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
at delam co delam at zkousim co zkousim porad to nejde, nemate nekdo zaruceny zbusob jak to udelat ? precet sem uz snad vsecko a sem z toho ****.

predem dikas teQ

Ty chceš down z 2.71b na 1.51??Jesli jo tak to nechápu proč každej ted prechází na 2.71b je to lepší hry nemusíš zpouštět přez devhook a navíc je máš zobrazené ve slošce games -> je to rychlejší...Takže jako fakt nevim proč to chceš dělat...

no tak pokudd já vím, tak nejdřív abys moh provést update na 2.71 SE je zapotřebí fw. 1.50(v žádnym případě ne 1.51)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
at delam co delam at zkousim co zkousim porad to nejde, nemate nekdo zaruceny zbusob jak to udelat ? precet sem uz snad vsecko a sem z toho ****.

predem dikas teQ

Ty chceš down z 2.71b na 1.51??Jesli jo tak to nechápu proč každej ted prechází na 2.71b je to lepší hry nemusíš zpouštět přez devhook a navíc je máš zobrazené ve slošce games -> je to rychlejší...Takže jako fakt nevim proč to chceš dělat...

no tak pokudd já vím, tak nejdřív abys moh provést update na 2.71 SE je zapotřebí fw. 1.50(v žádnym případě ne 1.51)

No to je jasný,ale já pořád nechápu proč chce down z2.71b na 1.51 když oba fw umí to samí a 2.71b dokonce i něco navíc... hm ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
at delam co delam at zkousim co zkousim porad to nejde, nemate nekdo zaruceny zbusob jak to udelat ? precet sem uz snad vsecko a sem z toho ****.

predem dikas teQ

Ty chceš down z 2.71b na 1.51??Jesli jo tak to nechápu proč každej ted prechází na 2.71b je to lepší hry nemusíš zpouštět přez devhook a navíc je máš zobrazené ve slošce games -> je to rychlejší...Takže jako fakt nevim proč to chceš dělat...

no tak pokudd já vím, tak nejdřív abys moh provést update na 2.71 SE je zapotřebí fw. 1.50(v žádnym případě ne 1.51)

No to je jasný,ale já pořád nechápu proč chce down z2.71b na 1.51 když oba fw umí to samí a 2.71b dokonce i něco navíc... hm ?

ou sorry sem si nevšim toho Béčka....sem myslel, že chce z 2.71

v tom případě to taky nechápu, ale někde jsem viděl návod(mylsim, že to bylo od Dutche - má tam návod jak nainstalovat 2.71se ale i to zpátky hodit na 1.5)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu