Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím o pomoc s načtením NAND flash image!!


JackColl

Otázka

Zdravím!

Nedávno jsem si pořídil, objednáním z Ameriky, onen tak proslavený a první Mod-chip na PSP.. Po úterapách insatalace, která zabrala necelých 12 hodin (!!) jsem se konečně dostal ke konečnéhu falshování chipu z PC.. Zjistil jsem však, že potřebuju již načtený image flash paměti z kteréhokoliv PSP, mající FirmWare 1.0 nebo 1.5.. Tento image však nedodali a na netu není nikde k nalezení.. Již jsem se na fóru na toto téma vypával (konkrétně zde)..

A proč Vám tohle všecko vykládám? Měl bych toiž na vás jednu velkou a poníženou prosbu:

Ve flashovacím prográmku, který je volně ku stažení přímo k UP chipu, a je do PC byl přibalený ještě prográmek do PSP, takzvaný PSP NAND Flash Dumper.. Ten se spustí v PSP, které má FW 1.5 a načte image jeho flashe na memory stick.. ten se pak nahraje do PC, přejmenuje a může se s ním flashnout mod chip..

Ale jelikož já nevlastním PSP s firmwarem 1.5, abych to mohl udělat sám a ani k němu nemám přístup, chtěl bych požádat nějakého velice objetavého vlastníka PSP FW 1.5, zda by to pro mně a jistě i budoucí vlastníky mod-chipu na tomto foru, neudělal.. :oops: Moc práce by to nebylo a žádnou úhonu to také nepřivodí, opravdu! Pokud by se někdo takový našel, tak ať dá vědět.. 8) Byl bych Vám moc vděčný a třeba i nějak oplatil, bylo-li by to v mých silách.. :wink:

Moc prosím.. :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zde předkládám k nahlédnutí návod pro onu dobrou duši, která by byla ochotna.. :oops:

Předpokládám, že tu není nikdo, kdo by měl PSP s FW 1.0 a tak píšu postup pouze pro verzi na FW 1.5..

PSP NAND Flash Dumper v1.0

1) Překopírujte obsah Složky NAND Flash Dumper do složky /PSP/GAME na vašem memory sticku..

2) Spustěte Flash Dumper z menu v PSP pod položkou "Game".. Nebojte, nic se nemůže stát ;-)

3) Dumper nakopíruje obsah vaší PSP NAND flashky do souboru pod jménem "nand-dump.bin", který bude uložen v rootu vašeho memory sticku. Prosím, počítejte s tím, že tento image bude mít přesně 33MB, tak aby se vešel na kartu ;-)

4) Nakopírujte "nand-dump.bin" zpátky do PC, přjmenujte koncovku na .flash. Ted je možné použít načtený NAND flash image pro flashování UP Mod chipu..

Ten 4. krok bych už snad zvládnul sám :oops: ;-)

A tady je konečně samotný prográmek, pro PSP FW 1.5 (dal jsem ho pro jistotu na víc hostingů):

http://www.badongo.com/file/1661339

http://data1.edisk.cz/stahni/60700/nandDump_FW_1.5.rar_28.53kB.html

http://www.nasdilej.cz/file/4122/nandDump-FW-1-5.rar.html

Má 29kB..

Takže kdyby se někdo prosím našel, byl bych moc vděčný..:oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
uz na tom pracuju

Ale dyt mas taky 2.71 Se ??? :wink: ty kuli tomu to hodis zas na 1.5?

jj, aleted mam strasne pomalej net takze chvili potrva nez to nekam uploadnu

OK, to vůbec nevadí!! :) Já stejne tedko asi na 3 hodiny odejdu od PC.. Ale určitě počkám!! :P Až bude tak bude!! A díky MOC! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem to stáhnul, rozpakoval, přejmenoval, nahrál.. a nic..:( ale to bude asi chyba na moji strane, budu se snazit na to prijit.. neni to zadna sranda s tim modchipem, panove..:( tak mi drzte palce..

stejně díky moc za image..;-) jenom jestli se ještě můžu zeptat sire Geralte, jaký přesně jsi měl při načítání FW a tak všecko?? Byla to tedy 1.5ka, že, ale jenom abych věděl všechnu konfiguraci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu