Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP dotazy.rady pls


budinsm

Otázka

Takze hodne uvazuji o koupi PSP ... nejdrive sem chtel z Ameriky protoze Daxter pack s hrou a 1gb kartou stal 200dolaru a to je 3600v prepoctu ale bohuzel sem nenasel obchod kterej by zasilal do cech pokud o nejakem vite pls napiste ... Pokud ho nesezenu v Americe koupim ho v CR bohuzel draz a nevite teda aspon kde nejlevnejc a nejlip treba v packu s 2gb kartou .. pak sme se o PSP bavili ve skole a kamos mi rikal ze kdyz si na ni dam posledni firmware nepujdou mi na tom stary hry a uz to prej ani nejde vratit je tohle pravda? A jeste dotaz je nebezpecny upravit PSP tak aby bral z karty hry ISO/CSO? protoze bych ho tim nerad znicil a vubec nevim jak se to dela... predem dik az rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pokud máš k dispozici ještě jedno PSP který má CFW (custom firmware) tak si určitě vytvoříš pandoru sám ;)

zkus tohle http://console-forum.net/showthread.php?t=1335

pokud PSp s CFW nemáš tak kontaktuj někoho kdo ti FW flashne http://console-forum.net/showthread.php?t=17627

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli můžu doporučit, tak se na to vykašli... Kup si to v ČR a to:

1) poštovné Tě taky bude něco stát (a to nebude málo, to mi věř)

2) v ČR dostaneš 2 roky záruku, když si to necháš poslat z USA, tak budeš mít jen rok záruku.

myslím, že o tolik levnější to zas není (nevím, za kolik to dostaneš teď v ČR, protože jsem mimo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nazdárek, mám menší problém ... najednou z ničeho nic se mi zbláznila karta a nejdou mi na ní kopírovat hry ... předtím to normálně šlo a najednou error ... ale jenom hry tam nejdou jinak muzika,videa a obrázky v klidu ... proto se obracím pro radu ... myslím, že kartou to není, když tam vše ostatní jde ! Při kopírování mi to napíše, že zadaný soubor nelze nalézt at zkontroluji soubor a cestu k němu ... prosím poradtě ... 222-296-638

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu