Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 60 GB a Starter Packy skladem-nové?


Mr Crazy

Otázka

Čau lidi. Chtěl bych znát Váš názor na to, že na

gamehouse.cz

mají skladem 60 GB verze PS3 a Starter Packy. Někdo totiž říkal (tady na fóru) že je docela možné, že se jedná o nějaké poslední nekvalitní kusy, který někde vyhrabali. Jaký je Váš názor-vyplatí se tyto 60 GB koupit?

http://gamehouse.cz/playstation-3/playstation-3-60gb-3364.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no ty problemy s mechanikama a se zahrivanim sou prave na novejších verzích, já mám 60-ku přes půl roku a mám mí kámoši maj taky 60ku víc jak pul roku nekteri od launche a nikdo z nich si nestezoval ze by mel s tim nejake problemy. takze ty nejstarsi sou prave nejspolehlivejší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ty problemy s mechanikama a se zahrivanim sou prave na novejších verzích, já mám 60-ku přes půl roku a mám mí kámoši maj taky 60ku víc jak pul roku nekteri od launche a nikdo z nich si nestezoval ze by mel s tim nejake problemy. takze ty nejstarsi sou prave nejspolehlivejší ;)

mám PS3 den po tom co ho v čr officiálně vydali :), reklamace rozbitá mechanika.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu