Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit k PSP SLIM joystick od PS3 nebo XBOXu


NuClear

Recommended Posts

Začal jsem mít při pravidelném hraní zdravotní problémy se šlachami na ruce. Mám velké ruce a PSP je dost malé. Jak musím při hraní kroutit prsty, tak to bolí. Když hraju na PS2 nebo PS3 tak mi to nevadí.

Proto nevíte někdo, jak připojit k PSP SLIMu joystick od PS3 nebo XBOXu?

-PS3 joy má vývod USB a Bluetooth. Jenomže bude asi problém s tím, že PSP nemá USB HOST ani Bluetooth, pouze má WiFi.

-WiFi má joystik z XBOXu, jenom nevím jestli to je plnohodnotné WiFi nebo jenom 2.4GHz přenos, který má vlastní protokol.

-V nejhorším bych musel propojit drátkama střeva z PS2 joysticku s vnitřkem PSP. Je to však dost složitá operace....

Uvítám jakýkoliv tip, schéma nebo odkaz na tuto tématiku.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem mít při pravidelném hraní zdravotní problémy se šlachami na ruce. Mám velké ruce a PSP je dost malé. Jak musím při hraní kroutit prsty, tak to bolí. Když hraju na PS2 nebo PS3 tak mi to nevadí.

Proto nevíte někdo, jak připojit k PSP SLIMu joystick od PS3 nebo XBOXu?

-PS3 joy má vývod USB a Bluetooth. Jenomže bude asi problém s tím, že PSP nemá USB HOST ani Bluetooth, pouze má WiFi.

-WiFi má joystik z XBOXu, jenom nevím jestli to je plnohodnotné WiFi nebo jenom 2.4GHz přenos, který má vlastní protokol.

-V nejhorším bych musel propojit drátkama střeva z PS2 joysticku s vnitřkem PSP. Je to však dost složitá operace....

Uvítám jakýkoliv tip, schéma nebo odkaz na tuto tématiku.

Díky

zkus se nekde podivat na netu byly to takove ty drzatka jak sou na PS2 joysticku zespodu a je tam i baterka zkus to neke najit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fake to nemusí být.

V diskuzi pod tím je popsáno jak to dělají.

Joystick do PC - PC do PSP. (V PSP obslužný program.)

Asi to jde, ale je to na nic. Nebudu kvůli tomu pouštět PC!

To propojení pomocí drátů znám. Je to hodinářská práce.

A nikdo nezkoušel na SLIMáka.

Tam je málo místa a možná se tam USB ani nevejdou.

Navíc je ve SLIMu jiný analogový joystick.

Je mi líto rozvrtat PSP, aby pak někdo přišel s tím, že to připojit přes

původní USB konektor a použítí obslužného programu.

Tak zatím hledám......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu