Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kde ho koupit?


budinsm

Otázka

Zdravim :P, uz se mse rozhodl ze chci PSP nejdriv si sezenu penize ale to neni vas problem a ted k mymu dotazu poradte mi pls kde ho vyhodne koupit bud v CR ( napr. nazev Prazskeho obchodu, e-shopu ) Pokud by byl nekde hodne levne dojel bych si pro nej ale jedine novej... Pak sem premyslel z Ameriky Ebay a podobne ale zatim sem nenasel vyhodnou koupi chtel jsem Daxter pack najdete mi obchod kterej zasila do cech a maj ho za 200dolaru se solidni postou to bych ho pak hned objednal nevite o necem takovym protoze na tom Ebay se to vzdycky vyleze o hodne vejs :( ja nevim dyby byl za 200 tak postu tak do 50dolaru ... Aspon nekdo neco navrhnete protoze v cechach me vyjde samotnej na 4500 a 800karta 2gb atd... poradte jak to bude nejvyhodnejsi at muzu :psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

juu jeste 7 dni to mozna stihnu sehnat prachy ... ale trochu se mi zda ze ho do Cech nezasle :/

Tekkene a ty mi ho dyztak teda flashnes... kdo tu zna nejlevnejsi shop v CZ kde ho koupim levne abych mel takovy porovnani jen skoda ze v Cechach Daxter pack nedelaj...

Jeste malej dotaz prodava se tzv Daxter pack a v nem sou 2hry a 1gb karta a pak za stejnou cenu se prodava Star Wars pack se hrou Star wars ale nikde sem nenasel jestli tenhle balicek obsahuje taky 1gb kartu nevi to tady nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu