Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Crt Hd


Bobin

Otázka

1.Uvazuju o koupi crt tv hd ready,(nizka cena,kvalitni obraz...),ale nikde nemuzu zadne najit, v nejakych komentarich jsem nasel tuhle-Philips 29PT9521,ale stejne jsem ji nenasel.Prosim pomozte mi nejake najit!:thanks:

2.Kdyz mam US verzi hry je s tim pak napr.kdyz to budu chtit hrat online nejaky problem(ze by mi treba nejely nejake servery nebo tak neco)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Philipsy jsou skoro beznadějně vyprodány.Ani se za ty peníze nedivím.(ještě ,že jsem si nějaké koupil).Ale jinak na trhu jsou už jen Samsungy(419) a Thomsony.Jinak už nic v CRT HD ready.PS:ale i teď najdeš ty Philipsy na něktěrých krámech.(třeba Datart apod.).Chce to hledat.

no proste CRT v HD rozliseni, to musel bejt pro vyrobce penezne dost nevyhodna zalezitost...
To si piš! Proto Philips tyto TV rychle stáhl z trhu i výroby.Prostě spojení skla(super barvy) a HD je optimum.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mrknu se ti.

tak je to tahle. nakonec teda nwim jestli je HD ale obraz ma super

http://www.samsung.com/cz/products/tvproducts/crt/actualoffercommingcrt/cw_29z418p.asp

Ta je sice taky slušná,ale nemá HDMI.Doporučuji spíše tenhle model-Samsung WS-32Z419PS.Ta má i HDMI a rozlišení převzorkuje na 720p(1080i).A to v dnešní době plně dostačuje.Cena okolo 16000kč.(82cm).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu