Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB WiFi klíč - nastavení (odzkoušeno)


metrix.m

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nemohli byste už někdo konečně vysvětlit jak a kde si máám nastavit to RMS???:-(...také jestli byste někdo mohl poradit jak to teda nastavit, aby to jelo u Keria?...jo a taktéž jak už tu někdo zmiňoval když nastavím to sdílení u všech PC...tak se mi napííše, že služba není instalovanááá...už mě z toho fakt hrabe:(...Za odpovědi moc díííky předem;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute...

Z nudy jsou si koupil wifi klic. Stravil jsem 4 hodiny nastavovani az jsem zjistil, ze vubec neni kompatibilni s PSP. Koupil jsem dalsi a stejna pisnicka... Pak jsem zacal hledat na netu az jsem narazil sem. Vsichni doporucuji model TL-WN322G.

Jel jsem od zacatku podle navodu, ale prvni nesrovnalost nastala, ze pri vyberu Sdileni pripojeni k internetu nemam okno s vyberem wifi site. Ale i presto jsem pokracoval dal... Vse jsem nastavil rucne (zkousel jsem i automaticky) a dosel jsem k tomuhle: CONNECTION ERROR HAS OCCURRED. A CONNECTION TO THE ACCESS POINT COULD NOT BE ESTABLISHED. CHECK THE SECURITY SETTINGS FOR THE NETWORK AND TRY AGAIN. Po tehle hlasce se uz nehnu.

Stejne problem tady mel jeden uzivatel, ale nijak se to nevyresilo. Prosim prosim...mohl by nekdo poradit?

Diky

nebrání ti v tom firewall? bo hodně firewalu zamezuje přeposílání netu dál tzn že pak to chce lepší nastavení a to neni na vysvětlení jednoduché.jinak nepomuže jen vypnout firewalll který jste si nainstalovali např od esetu i kerio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dnes klíč prisel a jak jsem predpokladal tak nefacha, ahzi to oblibenou chybu s DNS serverem. U kroku mi to pri potvrzeni hodi tuto chybu a i kdyz dam STORNO tak mi stejne prestane jit net na PC. NEvite co s tim?

thum_48204868c8535f5cb.jpg

nemáš nastaveno u klíčenky ip proto ti to haže tuto chybu a proto musíš dát ano abys ji nastavil .... doporučuju se ješště jednou kouknout jestli je to dobře nastaveno nebo něco v tom nebrání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš nastaveno u klíčenky ip proto ti to haže tuto chybu a proto musíš dát ano abys ji nastavil .... doporučuju se ješště jednou kouknout jestli je to dobře nastaveno nebo něco v tom nebrání

Mám nastaveno správně, podle návodu, už mi to funguje, dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nainstaloval jsem Comodo a stejně nic nejde:(...zkusil jsem vše a stejně se pořád píše problém stím DNS:evil:...stejně tak jako když dám testovat spojení tak se napíše "FAILED"...všechno sem nastavil podle návodu na první stránce...prosímvás doopravdy byste někdo nevěděl ještě co stím? Jakou příčinu by tady tohle hrozné trápení mohlo mít?:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainstolaoval sem wifi, udelal swem vse a sekl se v bodě 11. proste bezdrtove pripojeni tam je jen jedno, a nefunguje to nepise ze je pripojene (nepripojeno: charneno .. bla bla bla) a kdyz to otevru obevi se ... proste neco jinyho.. a k,dyz dam nastavit sit, usb wifi, vyplnim ... bla bla bla.... a pak nakonci [Chyba:Windows XP .... bla bla bla ... nemujsí fungovat][DOKONČIT]... a furt se nic neoběví... ols help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není o tom se ptat jestli to je na ten nebo ten win ... mělo by to být podobné stačí jen vyzkoušet a neptat se jak lama ... jinak celá vista je krapet jinačí takže u ní je to o něco složitějsí a pokud nejsi žádná lamka tak bys to mohl zvladnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není o tom se ptat jestli to je na ten nebo ten win ... mělo by to být podobné stačí jen vyzkoušet a neptat se jak dement ... jinak celá vista je krapet jinačí takže u ní je to o něco složitějsí a pokud nejsi žádná lamka tak bys to mohl zvladnout

hele, hral jsem si s tim 2 dny v kuse... Treba jsem jak machyrci rikaj Lama(toho dementa ti odpoustim), ale Kecat umi kazdej ...

Umis? Tak ukaz! ... jde? Tak dokaz!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidně bych ukazal ale nemam visty a nikdy jsem je nezkoušel ... chce si jen uvědomit co muže být špatně a kde je chyba z tveho postu zrovna nešlo poznat kde by mohla být chyba

Nemohli byste už někdo konečně vysvětlit jak a kde si máám nastavit to RMS???:-(...také jestli byste někdo mohl poradit jak to teda nastavit, aby to jelo u Keria?...jo a taktéž jak už tu někdo zmiňoval když nastavím to sdílení u všech PC...tak se mi napííše, že služba není instalovanááá...už mě z toho fakt hrabe:(...Za odpovědi moc díííky předem;)

jinak skusil bych pohledat instalační cd o winu a doinstalovat určité prvky pro sdílení sítě jestli to nemuže být tím

Eh, mužu se zeptat jak e s tím PSPčkem dostanu do komplu abychs e mohl dívat na ty filmy z PSP?

stahni si PiMP Streamer http://www.pimpware.org/ a tam je aplikace pro psp a pc v té pro pc si nastav co chceš sdílet a mušíš ho mít během sdilení zaplé jinak funguje i pro mp3 a fotky a pak zapni v psp

prosim pomozte mi mam kluc air line WT-2000usb a neviem to spojazdnik keby niekto mi spravil anvod na tento kluc najlepsie bi bolo kebi bol navod robeny na windows vista ak mi to pomozete spojazdnit dam vam financnu odmenu icq 486999722

teoreticky by to mělo být podoobne ale neznám dodavaný sw kdyžtak mi napiš na icq

Dalsi dotaz, jak zjistim sve DNS :o omg veci ktery sem nikdy neslysel ;(

-

udelal sem vse a ted nova vec:

kdyz chci jit treba na google tak mi to napise

Communication with the server failed.

A DNS error has occurred

(8041040F)

skus nastavit na vše automaticky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidně bych ukazal ale nemam visty a nikdy jsem je nezkoušel ... chce si jen uvědomit co muže být špatně a kde je chyba z tveho postu zrovna nešlo poznat kde by mohla být chyba

no prvni problem byl se samotnou utilitou... pri normalni instalaci se sice nainstaluje, ale nebezi... nakonec se mi povedla nainstalovat tak aby fungovala... (inst. jako program pro predchozi verze systemu) skoncil jsem v sitovim nastaveni.. tam je to trochu jiny.. zkousel jsem temer vsechno ale bez uspechu... treba je problem v ty util. ale vse slo nastavit. je divny, ze k tomuto wifi klici jsou ovladace k vistam , ale utilita na visty uz ne.. to je trochu blby... :?

ptal jsem se jen jestli to nekdo zkousel, pripadne rozbehal... ale jak to tak vypada tak jsem jedinej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau hele potřeboval bych pomoc já newim to dns a ono se to připojí a pak to píše error dns atd prosím:psp::cry:

no podle bodu 9.(aktivní připojení) kde máš ukázané svůj dns servr musíš postupovat stejně tzn že do psp napíšeš dns které máš na svém aktivním připojení při mauálním nastavení IP jak vidíš na obr v bodu 27 (4a 5 obr ve 27 bodu) a taky do bezdrátového připojení jak je v bodu 15.

pomohlo??? doufam teda že neopisuješ m nastavení ale ty čísla z tvého nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Podaril se nekomu sprovoznit AP v tehle kombinaci.

Internet je napojeny na router (ip ziskavana pres DHCP), pc pripojeny pres router (ip taktez ziskavana pres DHCP).

V tom by asi nebyl ten nejvetsi problem, ale nedari se mi dostat pres bod c.22, kde mam vybrat pripojeni ke sdileni. Mam tam pouze ty dve policka na vybrani, ale chybi kolonka jak je na obrazku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu