Jump to content

Nikopol

Members
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About Nikopol

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Ostrava

Herní účty

 • PlayStation Network
  NikopolCZ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravím. Prodám oranžovobílé new nintendo 2ds. Součástí je nabíječka, 8gb karta a kryt (možná najdu i krabičku a AR karty). Nahrál jsem tam cwf, takže lze hrát zálohované hry (v případě potřeby přiložím i návod jak na to). Je ještě rok a půl v záruce v Alfacompu. Preferuju osobní předání v Ostravě ale zašlu i na dobírku lidem s dobrým hodnocením. V případě zájmu dodám fotky. Cena 2500.
 2. Zdravím, potřeboval bych poradit, podle jakého parametru vybrat usb-c hub na switch. Už jsem jich pár koupil ale fungoval jen jeden ale nenabíjel. Nemáte někdo tip po čem se dívat? Jsem si jistý, že když funguje na Samsung DeX, tak zároveň funguje i na switch, ale nevím, jaká je tam spojitost. Pokud by někdo věděl o HUBu u nějakého našeho prodejce, tak ještě lépe. díky
 3. Nikopol

  Ps4 Hack ?

  Vydané do roku 2014 :-D To asi půjde obejít, ale chci vidět PS4 s 3 roky starým fw :-D
 4. Kdyby někdo měl tu tašku a nutně ji potřeboval vyměnit za dvoutisícovkovou bankovku, tak jsem ochotný se obětovat.
 5. Z toho ani strach nemám. Přece jenom jsem to brousil a nic se neulamovalo. Asi to bude tím, že je to buková dýha.
 6. Měl jsem proužek, který vystačil jen na ten kousek, ale i tak bych to nelepil celé. Kdybych náhodou chtěl konzoli uvést do původního stavu, tak mi stačí jen vyměnit kryt a hotovo.
 7. Nikopol

  PS4 Slim

  Tak nemůžu říct, že bych úplně jásal nadšením, ale líbí se mi to. Dovedu si to představit jako pěkný stojánek pod nějakou sběratelskou figurku větších rozměrů.
 8. Udělal jsem to sice jako vtípek z nudy, ale nakonec to nevypadá špatně, tak se prostě musím podělit s váma. Původně jsem chtěl barvit na černo, ale tak mi to připomnělo moje staré Atari, že to tak asi nechám. Kdyby chtěl někdo udělat to samé, tak jsem v Ikei zašel do koutku s poškozeným zbožím a vyškemral jsem samolepící dýhu na pracovní desky. Dali mi ji za 50 korun. Pak už jen přilepit. odřezat nožem a přebrousit smirkem na 320gritů. Na závěr jsem cover přetřel převařeným lněným olejem.
 9. To si taky myslím. Psal jsem už do Sony, jestli by mi mohli z účtu smazat ty licence, které jsem aktivoval z fyzické kopie, ale nepřímo mi řekli, že tím by se licenční kódy uvolnily a byly znovu použitelné. Což je pro ně samozřejmě pasé.
 10. Mě to dělal router. Nebo spíš špatné nastavení Zkus ho vyresetovat a vypnout všechny ochrany. Případně si od kámoše pujč jiný.
 11. Potřeboval bych poradit, jestli někdo neřešil stejný problém: Koupil jsem si Destiny The Taken King na fyzickém médiu. Byly k němu licenční kódy na datadisky. Nějakou dobu jsem hrál, ale teď se mi povedlo rozsednout disk a bez něj hru nespustím. Tak jsem si řekl, za blbost se musí platit a chtěl jsem si koupit to samé, ale digitalní distribuci, jelikož je teď na PSN v akci za 500kč. A tady se to začalo zamotávat. při pokusu o nákup hry mi to hlásí purchase not available. Tak píšu o co jde, že mi nejde koupit hra. Sony odpovědělo, že hru mám koupenou a proto nejde koupit znovu. Měl jsem prý zkusit odinstalovat verzi, kterou jsem instaloval z média a stáhnout znovu z psn. Provedl jsem. Hra se stáhla, nainstalovala, spustila. Já nadšením hodil z okna xbox, rozšlapal nintendo a chystal jsem se hrát, jenže....vlevo nahoře svítí Trial version. Vyskočí tabulka s nabídkou o zakoupení TTK. Tak na ni kliknu. Odkaz mě přepojí na PSN na stránku se hrou a je to tam zas: purchase not available. Bungie tvrdí, že licence má na starosti Sony. Sony mi tvrdí, že na jejich straně je vše v pořádku. Už jsem tady do Bazar sekce napsal, jestli někdo neprodá cd na TTK, ale kdyby někdo měl nějakou zázračnou radu, která mi pomůže, tak bude mít mou neskonalou vděčnost a možná se odměním i nakousnutou tatrankou podepsanou náhodným bezdomovcem z Ostravy.
 12. Nikopol

  Ps4 Hack ?

  No prošel jsem jejich twitter a vždycky, když vyjde nový fw na ps3 nebo ps4, tak hlásí, že mají jailbreak. A to už od roku 2011. Takže spíš planý poplach.
 13. Nikopol

  Ps4 Hack ?

  No tak chlapi. Nebuďte srabi a zkuste to, ať víme. *vykukujíc z bezpečí atomového krytu*
 14. Nikopol

  E3 ODE Pro

  e3 ode pro už nevdává updaty, takže těžko říct, ale se swap diskem by to snad mohlo fungovat. Na tvém místě bych ale s tak vysokým číslem fw zkusil něco jiného, než e3 ode-
 15. Myslím, že ne, ale můžeš zkusit meditovat po dobu trvání lektvaru. Tak jsem to aspoň dělal ve dvojce.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy