Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB WiFi klíč - nastavení (odzkoušeno)


metrix.m

Recommended Posts

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Já vypnu pc a to pripojeni se mi jako by cele restartuje a chyta to sit misto toho aby to vytvarelo... Dal sem opravit ale napise to ze se nemohl pripojit k siti dost me to sere protoze to furt nechci nastavovat. ( Pred tim nes vypnu pc vse funguje normalne ):cry: psl poradte ani ten program se mi nechce spustit !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

a jaký je rozdíl oproti tomudle -> link <- ? u obou mužu bejt s psp na netu u obou můžu hrát online hry u obou to muzu zabespecit abych tam mohl jen ja - jaký je vtom jiný rozdíl? musim mít u obou zapnutý pc? má smysl si kupovat usb prodluzku abych mel ten klic v pokoji (místnost vedle místnosti kde mám pc)? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jaký je rozdíl oproti tomudle -> link <- ? u obou mužu bejt s psp na netu u obou můžu hrát online hry u obou to muzu zabespecit abych tam mohl jen ja - jaký je vtom jiný rozdíl? musim mít u obou zapnutý pc? má smysl si kupovat usb prodluzku abych mel ten klic v pokoji (místnost vedle místnosti kde mám pc)? diky

Rozdil asi zadny mozna rychlost prenosu a PC musis mit zaply kdyby jsi chtel mit PC vyply musis si koupit router a tu USB prodluzku. no neni nutna ale ja ji dostal uz v tom baleni tak jsem ji vyuzil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo takez ale kdyz budu pres zed 3 m od toho tak budu mit asi 100% co? jo a může bejt zaparkovanej hdd? tda jako pc ve sleep modu? dikec du to koupit :D vsechen credit a thx [k cemu jsou credits?]

edit: zadejte si ten název do seznamu a vypadnou vám ceny za 200 s osobni odberem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
caw spravil som vsetko co mal ale stale my pise ze je chyba v DNS.v pocitaci mam ich dva ale neviem co sim mam zrobitl.mohol by my niekto pomoct?dakuje.

mě nepomohlo nic, prodal sem ten po*ebanej adaptér a pak si od O2 pořídil ten router Huawei HG-520 nebo tak nějak, a na něm to jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu