Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

IrShell - new IrShell v4.8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 103
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No dobrý ted si mi pomoh :) tak to vim že je tam i pro 3.90M33 ale v návodu teda jestli sem to dobře pochopil že to musim mít 3.80 a uložit si ty soubory ale tak pokud už mám 3.90 tak právě nevim jestli to de.

mam otazku:kdzy uz mam 3.90m33 u2 tak pres ten patch to do slimka dat muzu??a nebo mam smulu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro 3.90 M33 - z flash0 si zazálohujte soubory pspbtjnf.bin pro Fat PSP, pspbtjnf_02g.bin pro Slim PSP a irspatch.prx pro obě PSP (adresář f0/kd/ ). Aktualizujte FW na 3.90 M33 a poté nakopírujte zpět do flash0 zálohované soubory. Stáhněte patch a přepište soubory na kartě ve složce IRSHELL/BIN. Poté zapněte soubor /IRSHELL/PATCH/3.80/btcnfpatch.prx

jak mam zalohovat flash0 a kde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pro 3.71 fat ms patch od Dark-Alexe ;) ... abys ho moh používat musíš ho nainstalovat až po instalaci patche Irshellu

takze jsem udelal ten patch FatMSmod v2 a ted mi pujde i ten ovladac??? :-) aj vsecko ostatni??? :!: a dotaz ma ten FatMSmod v2 nejakej vyznam na neco.... pusobi na neco?? nebo jen se to zrychlilo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze jsem udelal ten patch FatMSmod v2 a ted mi pujde i ten ovladac??? :-) aj vsecko ostatni??? :!: a dotaz ma ten FatMSmod v2 nejakej vyznam na neco.... pusobi na neco?? nebo jen se to zrychlilo??

Jednodusse receno zrychlilo,protoze fatmsmod z firmwaru 3.71 lepe vyuziva casch system a obvykle nacita vetsi bloky nez u firmwaru 3.80 ci 3.90... tim padem se zrychli nacitani z karty.. .]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
cav tekken mohol by si mi prosim poradit ako sa da v irshelli pozerat film v formate MP4? mam 3.90 M33-2 aa sa mi v XMB paci ze sa mi film rozstopuje po minutach a tak. mnoo a ja sa pytam ci sa neda cez nejaky button pre HB spravit skratka do tych filmov v XMB. alebo aspom keby sa mi dali aspom tie filmy prehravat. treba daky plugin alebo co? di za pomoc:bash:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu