Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

TV (50hz,4:3)


expertos

Otázka

Tedkon vaham o koupi xbox360 ale mam par otazek::bash:

1. Pojedou my hry na 50hz a 4:3 tv :blink:?

2. Da se nejak xko "flasnout" bez ztraty zaruky ?

3. Muzu prehravat dvd filmy na xku ? :)

4. Ktera verze xka je nejlepsi ?

* Kde jse da sehnat xko za nejlepsi cenu ?8)

Diky predem za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. Uplně bez problému v pohodě. Taky tak hraju. Dokonce je možné přijojení k LCD

2. Když nezrušíš nálepku.

4. Arcade protože HDD využiješ jen na dema a pokud hraješ pálenky tak stejně dostaneš banána.

5. alza.cz 6900,-

(nekupuj ho v bazaru, tam může bejt verze CORE a ta děsně hučí)

P.S. Nenech si radit od lidí co mají doma 2x PS3 a XBOX360 vyděli pouze na obrázku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co furt máte s těma banama? Když se připojíš na xlive bez disku v mechanice, tak tě nemaj jak vychytat a s dobře ošetřenýma pálenkama tě taky nevychytaj, ani když hraješ zálohy online. Každopádně se podlě mě HDD vyplatí i u flashnutý verze.

byl jsem na live asi 2x 5 minut, nehral jsem , nemel jsem hru a banana mam ;)

kazdopadne HDD se vyplati, nektery hry ho dokonce vyzadujou pro spusteni. Navic si myslim, ze i ostatni hry vyuzivaji "cacheovani" na disk a tim muzou byt rychlejsi treba pri loadingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1. Uplně bez problému v pohodě. Taky tak hraju. Dokonce je možné přijojení k LCD

2. Když nezrušíš nálepku.

4. Arcade protože HDD využiješ jen na dema a pokud hraješ pálenky tak stejně dostaneš banána.

5. alza.cz 6900,-

(nekupuj ho v bazaru, tam může bejt verze CORE a ta děsně hučí)

P.S. Nenech si radit od lidí co mají doma 2x PS3 a XBOX360 vyděli pouze na obrázku...

Hochu tak jestli jsi myslel mě,tak Xbox(už jen jeden) mám doma taky(Arcade-a asi jsem ho měl první v Čr).A k těm TV-budeš se divit,ale hry v 60Hz nespustíš na každé TV-Obzvláště na starších CRT TV.(každá nepodporuje amerických 60Hz).Spousta mých známých co jsem jim prodal Xbox,tak viděli jen černou obrazovku.A museli si jít pro novou TV.Takže příště laskavě nepiš něco čemu dostatečně nerozumíš.To bys členy tohoto fora pěkně mátl.Tečka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
HDD se vyplati, nektery hry ho dokonce vyzadujou

Mohl byste mě laskavě sdělit, které hry vyžadují HDD pro zpuštění? Já mám 30 her na X360 a hraji pouze s pamětovou kartou.

Pro ostatní:

X360 ukládá tajné log soubory na pamětovku, proto i když nemáte HDD ban na vás čeká. Nový systém XBLive dokáže číst ten zastaralej Stealth ISO patch co mají všechny staré pálenky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu