Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

inzeraty: originalky bez krabicky a manualu > padelky ?


muWme

Otázka

Zdravim... kdyz tak koukam na inzeraty vsude mozne tak se setkavam s inzeratama typu... ORIGINAL / NEPOSKOZENO / BEZ MANUALU / BEZ KRABICKY

nejsou to nejake padelky? lze to nejak poznat?? protoze toho je fakt dost.., kdyby to bylo ojedinele tak reknu nekdo ztratil krabicku.. stava se to ale kdyz nekdo nabizi treba COD4 za 500,- nebo 900,- jen placku tak je to prinejmensim podivne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
no prave ale ze pri trose zrucnosti by se to na printable dalo smahnout a kvalitnim sitotiskem nanest potisk CD... kua to mi nerikejte vzdyk treba ten COD4 je nova hra a stoji 1800,- a on ji prodava za 500,-...
500 je uplně ta nejběžnější cena u her bez obalu,taky sem je kupoval většinou za 500,prostě pokud nutně nemusíš mýt obal a manuál tak je to jasná koupě
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No a prosím je možné něak sehnat krabičku tu originál nebo nemusí být originál ale aspon zelená pač se mi to líbí a nechci si vzít sprej aa přestříkat černou i to by byla možnost no ale nevim nevim..
no já když se pokoušel najít zelený krabičky tak ty jediný byli všude vyprodaný tak nevim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu