Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Je IrShell dobrý a užitečný?


jakudo

Otázka

Chtěl bych se zeptat, kolik z Vás používá tuto nádstavbu, jak jste s ní spokojení a jestli je hodně využitelná. Přijde mi to jako dobrý nápad, ale mám strašch, že to bude třeba žrát víc baterku (nevím jak to funguje, ale jestli to funguje tak že se spustí jakoby další program přes původní soft, tak to musí žrat víc). Nebo ve spotřebě nepoznám žádnej rozdíl a má to pouze a jen výhody? A další dotaz, jak to bude při dalším upgrade firmware? Půjde to?

Prostě by mě zajímaly pro a proti této nádstavby.

Pro info: vlastním PSP Slim 3.80 M33

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Čus...

To by mě taky zajímalo. Zajímá mě jenom 1 funkce a sice informace informace o slabý baterce...

Jinak se mi IrShell moc nelíbí. Nějak jsem nezprovoznil třeba hru přes to a když vyskočím z IrShellu do XMB menu, tak mi zase nefunguje to upozornění...

Je to nějaký divný :-)

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

IrShell je rozhodně užitečnej-přes něj můžeš hrát hry a zároveň poslouchat mp3,přes nethost mountnout harddisk PC jako memorystick,využívat infraport u PSP FAT k ovládání televize a ostatních zařízení co maj infraport,atd....nepřipadá mi že by to,že irshell jel v multitaskingu nějak moc žralo baterku ale nemyslim si že by to byla nějaká strašná ztráta energie...já bejt tebou tak si o tom někde něco přečtu a další ěci co to umí ti tu někdo napíše páč já už toho víc o irshellu nevim a stejnak sou to jenom domněnky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

každopádně alespoň nějaký info, za které děkuj;)

Něco jsem už o tom četl, ale něco jiného jsou taky zkušenosti uživatelů.

Hlavně by mne zajímalo, jak to bude s tím přechodem na jiný firmware.. Mám strach, aby to pod dalším 3.9 nebo 4 nebo co bude fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no to právě nevím, zda se mi to chce. Je tam moc nastavovaání (i v recovery menu, ve kterém se mi moc hrabat nechce, protože až tak tomu nerozumím), ale ta nejdůležitější otázka mě pořád trápí. Bude to fungovat i na další verzi firmware? A budu vůbec moct z IrShell na tu další verzi přejít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Bundy http://www.console-forum.net/showthread.php?t=20665 ;)

jakudo zkus a uvidíš..má spoustu užitečných funkcí třeba jako vypnutí diod na PSP ikdyž je zaplý (hodí se při hraní nebo koukání na film v noci :cheesygrin:)

a tohle se dela kde prosim? nikde to tam nevidim. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu