Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Downstream Panic


.Den

Recommended Posts

http://www.gamespot.com/psp/action/downstreampanic/news.html?sid=6185051&om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;title;4

Vypada zajimave. ^^ Barevny hry rulez. :cheesygrin:

A navic vychazi uz 5. unora.

Nejake screeny: http://media.psp.ign.com/media/964/964824/imgs_1.html

A videa: http://media.psp.ign.com/media/964/964824/vids_1.html

Sice nesnasim male barevne rybicky, ale jsem docela zvedavy. ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak co, uz jste to nekdo zkousel?

Mne se to docela libi, ty pozdejsi levely vypadaji, ze budou dost obtizne. ^^ A u nekterych zatim fakt nevim jak ziskat vsechny mince.

Stuck ve 23. Nepobiram. O_o

Haa, mam to!! ^^ Od 19. levelu uz obtiznost dost stoupa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v 20...je to zajimave :D bavi me to...aspon nejaka nova hra...

ale mam par vyhrad...nekdy se treba rybicka pohne treba o 4 cm na displayi sekne zmizi a za pul sekundy je na druhe strane :-\ me stve :(...ale co...

jinak kde tam je STORE? Ja ho nemohl najit :D..a porad to mam v tipech :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se mi nestalo, nebo o tom aspon nevim... Jen obcas spatne neco odpalim bombou a podobne.

Store je ve Free Play. Muzes tam znovu delat otevrene urovne a ziskat tam vsechny rybicky a vsechny mince, pricemz si muzes koupit pomocne vybaveni.

j tak uvidis :D sleduj to obcas...kdyz jich je tam hodne...a pak takovej ten jak je zere...zelenej...tak ten zlobi taky :(

j to vim ze to tam jde...ale jak pak da ten store? :( proste ho tam nevidim :( :( :( :( :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu toho zkouseni do toho ^^

I kdyz me uz 38. taky stve.

19.

Odstrel pod vajickem diru, aby do ni spadlo. Potom jeden ventilator pouzij na modrou kytku nahore. Zbyle ventilatory pouzij na zlutou kytku tak, abys ji celou dobu udrzoval v chodu, naplnila se pres okraj voda, prelila se na tu zlutou kytku a dal to pujde samo.

23.

Nech vyrust stonek na velkem dlouhem kameni, ktery ti jako prvni rozdeluje vodu. Tu nech celou stect do kontejneru vlevo. Potom odpal kamen uplne napravo tak, aby spadl na hromadku malych kamenu pobliz zlute kytky tak, aby vlokoval nejuzsi cesticku mezi velkym kamenem tvaru obraceneho C a malym podlouhlym. Potom odpal "vajicko" vlevo nahore, nebo uprostred (s tim vlevo mi to slo lip) tak, aby sklouzl dolu, zablokoval se o stonek a klouzal opet dolu smerem ke kontejneru s vodou. Pokud se povede, mel vy vytlacit zbylou vodu do kontejneru. Posledni bombou odpal vybezek, o ktery se ted to "vajicko" zablokovalo, to spadne do vody a pri trose stesti vytlaci par kapek vody, ktere nakonec roztoci zlutou kytku. Takto jsem ziskal 100 rybicek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.Den jestly na mě máš ještě nervy tak bych potřeboval poradit s levelem 29... pokud ho za zítřek neudělám:)

Edit: ježiš ja jsem tak tupej.... stačilo jen více přemýšlet:)

Edit: až bude někdo vědět jak na 39 tak dejte vědět děkuji:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

40. level.

Pust vodu z praveho mraku, okamzite prostrel prutok k zelene kvetine, potom odpal kus zeme pod vajickem, aby sklouzlo do mezery a odklonila vodu na fialovou kytky vpravo, pote odpal prutok ke zlute kytce nahore, pust na ni znovu vodu a kastan by mel vyletet ven. Ted jen staci pustit rybicky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu