Jump to content

Downstream Panic

.Den
 Share

Recommended Posts

http://www.gamespot.com/psp/action/downstreampanic/news.html?sid=6185051&om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;title;4

Vypada zajimave. ^^ Barevny hry rulez. :cheesygrin:

A navic vychazi uz 5. unora.

Nejake screeny: http://media.psp.ign.com/media/964/964824/imgs_1.html

A videa: http://media.psp.ign.com/media/964/964824/vids_1.html

Sice nesnasim male barevne rybicky, ale jsem docela zvedavy. ^^

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tohle se mi nestalo, nebo o tom aspon nevim... Jen obcas spatne neco odpalim bombou a podobne.

Store je ve Free Play. Muzes tam znovu delat otevrene urovne a ziskat tam vsechny rybicky a vsechny mince, pricemz si muzes koupit pomocne vybaveni.

j tak uvidis :D sleduj to obcas...kdyz jich je tam hodne...a pak takovej ten jak je zere...zelenej...tak ten zlobi taky :(

j to vim ze to tam jde...ale jak pak da ten store? :( proste ho tam nevidim :( :( :( :( :D...

Trochu toho zkouseni do toho ^^

I kdyz me uz 38. taky stve.

19.

Odstrel pod vajickem diru, aby do ni spadlo. Potom jeden ventilator pouzij na modrou kytku nahore. Zbyle ventilatory pouzij na zlutou kytku tak, abys ji celou dobu udrzoval v chodu, naplnila se pres okraj voda, prelila se na tu zlutou kytku a dal to pujde samo.

23.

Nech vyrust stonek na velkem dlouhem kameni, ktery ti jako prvni rozdeluje vodu. Tu nech celou stect do kontejneru vlevo. Potom odpal kamen uplne napravo tak, aby spadl na hromadku malych kamenu pobliz zlute kytky tak, aby vlokoval nejuzsi cesticku mezi velkym kamenem tvaru obraceneho C a malym podlouhlym. Potom odpal "vajicko" vlevo nahore, nebo uprostred (s tim vlevo mi to slo lip) tak, aby sklouzl dolu, zablokoval se o stonek a klouzal opet dolu smerem ke kontejneru s vodou. Pokud se povede, mel vy vytlacit zbylou vodu do kontejneru. Posledni bombou odpal vybezek, o ktery se ted to "vajicko" zablokovalo, to spadne do vody a pri trose stesti vytlaci par kapek vody, ktere nakonec roztoci zlutou kytku. Takto jsem ziskal 100 rybicek.

40. level.

Pust vodu z praveho mraku, okamzite prostrel prutok k zelene kvetine, potom odpal kus zeme pod vajickem, aby sklouzlo do mezery a odklonila vodu na fialovou kytky vpravo, pote odpal prutok ke zlute kytce nahore, pust na ni znovu vodu a kastan by mel vyletet ven. Ted jen staci pustit rybicky.