Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na Arcade s LG HITACHI


blpm

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Ty umis oflashovat i tu novou hitachi???

v životě jsme to nedělal... xD ... ale ted se budu pouštět do flashe svojeho xka... pc mám...akorát mi chybí - interní vystup na SATA(490kč) a 2vrstvou vypalovačku(500kč) a než kupim ty 2 tak eště potřebuju ramku xD(500kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

loool 1,8k za flash:D to si radši udělám sám...

------------------------------------

PS: máš to ve špatný sekci...!

on se tam musi napajet chip ta mechanika nejde klasicky flashem udelat proto ta cena ale porad je to dobra cena jako kedna origoska a pokud ti daj jeste zaruku tak neni co resit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Já mám tuhle mechaniku taky a zajímalo by mě jestli by nebylo lepší řešit to chipem? Dá se dát chip do kazdého Xka s jakoukoli mechanikou? Jaký je v tom vlastně rozdíl chip/flash?
Na fore sem cetl ze chip je lepsi v tom ze nedostanes ban na Xlive ale stratis zaruku kdyz ti to ochipuje.ale ochipovava se jen hitachi 79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně já měl spíš pocit jestli to má vliv na funkci co se týká přehrávání disku, jestli třeba chip jede líp nebo spolehlivěji a jestli se i u chipu musí zrychlovat mechanika a tím pádem dochází k přehřívání Xka.
zrychlovat? proc rychlost 12x uz je celkem hoodne rychla a vyhoda soft flashu je ze si rychlost muzes naopak snizit ja mam tusim 10x? a pohoda nekdo pise ze pozoruje delsi dobu loadingu pri snizeni rychlosti podle mne to je ale ms:-) optimum je asi tech 10x kdyz das mensi uz mozou nastat problemy ze romka nepude stacit cpat data do xka a hra se pude cukat a nebo se vubec nanacte
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrychlovat? proc rychlost 12x uz je celkem hoodne rychla a vyhoda soft flashu je ze si rychlost muzes naopak snizit ja mam tusim 10x? a pohoda nekdo pise ze pozoruje delsi dobu loadingu pri snizeni rychlosti podle mne to je ale ms:-) optimum je asi tech 10x kdyz das mensi uz mozou nastat problemy ze romka nepude stacit cpat data do xka a hra se pude cukat a nebo se vubec nanacte

vyděl jsem na výběr ... 12x 8x 4x 2x ... vybíráš si to při nahrávání FW do mechaniky...každá rychlost má jiný FW(skoro stejný-jedině ten rozdíl rychlosti...ale je to prostě zvlášť)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
taze dajak som nepochopil z toho,taže čo mam spravit aby som FLASHOL ten Arcade s LG HITACHI

Je to jednoduche staci vyletovat Tsop z mechaniky. Vlastnit externi Programator toho typu Tsop, nahrat do nej HackFW, a pak ho zaletovat zpet.

Upozornuji ze to neni zadna sranda jen sundat tu hnusnou cernou hmotu kolem Tsop. Nahrejvat horkovzdusnou pistoli a opatrne skalpelem sundavat.

Pak odletovani neni taky prdel musi se to delat Horkovzdusnou pajkou. Jde to i micro pajkou ale to je o hubu.

Zpet uz je to jednodusi naletovat, to se pripravi na plosnak cin tam kde sedeli Tsop pak se polozi a nahreje horkym vzduchem a on si sedne, popripade porovnat pinzetou pri nahrivani.

osobne je lepsi objednat modchip pro tuto mechaniku a zaletovat ho tam. Sice vyssi cena ale neni to takovej opruz. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu