Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty: Roads to Victory


Wimpy002

Recommended Posts

sem si kurec kupil dneska na czshare za kilec tech 15gb a vono se mi to seklo na 99 procentech v down manageru sakra uz bych to tedka hral

pokud si to stahoval přes profi, tak přeci můžeš navázat, teda pokud si to stahoval v něčem co umí navazovat

Download manager ve Firefoxu to umi? Je tam neco jako navazat, ale zkouset se mi to nechce :lol: :D :) :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Down manager navazovat umi ale mi czshare dost casto u tech 99 procent odconnectuje ze serveru ale to neva ja ten 99 procentni cod rozbalil a funguje a muzu rict ze prvne sem se zlekl grafiky ale je to jen vycvik ale grafika neni vse jen to ovladani mohlo byt jako u moh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..kampan za amiky sem uz prosel...takze to bude taky brutalne kratky :(

..ale kampan mi prijde lepsi nez v MOH...navic je tam bomba mise na palube bombarderu-behate od jednoho kulometu k druhymu a sestrelujete nemce:)...v tyhle casti hry je grafika paradni

..ale ten infrastructure to je obrovska skoda a MINUS s velkym M...u takovejhle her by mel bejt samozrejmosti..navic by jim to urcite nekolikrat zvysilo prodejnost..hlupaci 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..kampan za amiky sem uz prosel...takze to bude taky brutalne kratky :(

..ale kampan mi prijde lepsi nez v MOH...navic je tam bomba mise na palube bombarderu-behate od jednoho kulometu k druhymu a sestrelujete nemce:)...v tyhle casti hry je grafika paradni

..ale ten infrastructure to je obrovska skoda a MINUS s velkym M...u takovejhle her by mel bejt samozrejmosti..navic by jim to urcite nekolikrat zvysilo prodejnost..hlupaci 8)

Tak tak, teraz som tu misiu presiel a pozerat sa ako to dve lietadla do seba narazia je skvela... :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..kampan za amiky sem uz prosel...takze to bude taky brutalne kratky :(

..ale kampan mi prijde lepsi nez v MOH...navic je tam bomba mise na palube bombarderu-behate od jednoho kulometu k druhymu a sestrelujete nemce:)...v tyhle casti hry je grafika paradni

..ale ten infrastructure to je obrovska skoda a MINUS s velkym M...u takovejhle her by mel bejt samozrejmosti..navic by jim to urcite nekolikrat zvysilo prodejnost..hlupaci 8)

To jo no... Já si taky koupil (když sem ještě kupoval hry) MoH jen kvuli Infrastructure...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..kampan za amiky sem uz prosel...takze to bude taky brutalne kratky :(

..ale kampan mi prijde lepsi nez v MOH...navic je tam bomba mise na palube bombarderu-behate od jednoho kulometu k druhymu a sestrelujete nemce:)...v tyhle casti hry je grafika paradni

..ale ten infrastructure to je obrovska skoda a MINUS s velkym M...u takovejhle her by mel bejt samozrejmosti..navic by jim to urcite nekolikrat zvysilo prodejnost..hlupaci 8)

no tá dékla je jediná věc co mě trochu zklamala no,už mi chybí jen asi 2 mise do konce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popravde jsem od tehle hry cekal neco vic ... bohuzel :( musim rict ze MoH se mi libil vic ... sice vsude je strasne moc vybuchu , hodne lidi hodne akce ... ale MoH se mi zda vice lidstejsi ... V CoD jenom strilite po lidech a je jich obrovske mnozstvi , MoH jsou poulicni sarvatky , infiltrace do dulezitych strategickych mist a celkove se mi zda lepsi MoH. Navic MoH se mi zda dynamictejsi. Jedine co je na CoD lepsi je system zamerovani ... tohleje fakt propracovane.

Jinak jsem uz hral CoD i po Aadhoc a musim rict , ze to byla sranda ... krystalicka multiplayerova zalezitost ze stare skoly ! Skoda ze neni infrastructure :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hru som konecne dohral... hra je na dobrej urovni... na zaciatku mate maly "prihovor" a potom sa pustate do boja... auta, tanky, lietadla sa hybu je to zivsie ako MoH Heroes... arzenal zbrani je podobny ako pri MoH... misie su dlhsie a rozsiahlejsie... jedine co zamrzi je ze v hre nieje Infrastructure a ze je kratsi Single Player...

f_26358333_c7c4b3a105e29b3abab74ea3055fc623.jpg

f_26358336_2860c0b85d1c31ec18955334bb7986c5.jpg

f_26358337_ebf1fe79dcde2f03825c02e915273875.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu