Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Velikostně nejmenší hra pro X360


Krystoferus

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čau, stačil by mi název hry, která má co nejmíň GB, jakožto nejsem majitelem XBOXu360 ani jiné konzole, a zkusil bych rozjet emulaci na PC, nejspíš to nepůjde, ale za pokus nic nedám... Jde oto abych zbytečně nestahoval... Předem díky...

Všechny image her pro x mají stejnou velikost a to nějakejch těch 7Gb. On existuje x360kovej emulátor na PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
když najdeš dobře zabalenou hru tak muže mít v raru tak aspon 5gb,jinak s tou emulací si věříš když dnešní emulátory pořádně ani nezvládaj ps2

Jasný PS2 emulator jsem taky skoušel, taky záleží na tom jak je ten emulator dělanej, prostě za pokus nic nedám:D Těch pár GB mě nezabije:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

opravdu to ani nemusis zkouset......o emu scenu se fakt zajimam vic jak 10+ let a tohle je a bude "nesmyl" realne to teoreticky samozrejme je ale.......prakticky v normalnich podminkach to hodne let nebude mozne. Nebudu ti tady psat jake systemy, ktere nedosahuji ani nekolik procent vykonu 360 nejsou stale emulovany na slusne urovni pokud se o tohle zajimas jiste si to najdes sam....dalsi pecka ve stylu "ultraHLE" se fakt jiz nekdy tezko objevi :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
opravdu to ani nemusis zkouset......o emu scenu se fakt zajimam vic jak 10+ let a tohle je a bude "nesmyl" realne to teoreticky samozrejme je ale.......prakticky v normalnich podminkach to hodne let nebude mozne. Nebudu ti tady psat jake systemy, ktere nedosahuji ani nekolik procent vykonu 360 nejsou stale emulovany na slusne urovni pokud se o tohle zajimas jiste si to najdes sam....dalsi pecka ve stylu "ultraHLE" se fakt jiz nekdy tezko objevi :-D

OK, díky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu