Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.90 M33 + 1.50 addon v2 + Update (3)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:cry: mám problém, úspěšně jsem upnul FAT na 9.90 M33-2 ale nejdou mi War Crafti z PSX, najedou až na loading a tam se to sekne nenačítá :cry:

Pro ty co čtou příspěvky od začátku do konce, povedlo se mi to rozchodit na CF 3.90 M - 33, stačilo trochu zalaborovat dle návodu POPSloader plugin (3.71 M33-4/3.80 M33-4) a překompilovat v PSARDUMPERu FW 3.52 origo Sony, upozorňuju nemusí to chodit každému, šel jsem z 3.52 M33 přímo na 3.90 M 33

tekken90 - nehynoucí sláva a obdiv za přehledné a podrobné Tutoriály

pomozte mne navysit fw z 3.52 m33-4 distak pisnete na icq 287762268 kdo by byl tak hodnej a pomoh dik

Pokud to ještě nemáš, helpnu ti odpoledne - ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim o radu preco mi pise pri ubdate s FW: 3.52 M33-4 na 3.90

spustim psp update ver 3.90 na pise mi

Unpacking... done.

Please wait.....

nic sa nedeje

kde je chyba?

Přepni si kernel ve recovery z 1.5 na 3.52, při spouštění drž pravý shift, položka configuration a v ní přepnout Game folder hombrew.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při updatu z 3.80 na 3.90 mi proběhne flashování , ale na konci vypíše error a nějaké hexa čísla.Mám jap. PSP TA 082.

jap. neudelas ne 3.90 M33..kdo ma japana(FAT) tak nema 3.90M33 nikdo to nevyresil ani TEKKEN..nekolikrat jsem mu psal ani se neobtezoval mi odpovedet:blink::blink::blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hejka možná blbá otázka, ale dá se na tom něco zkazit když to budu dělat doma??? A musím k tomu mít PSP FAT??? Nejde to udělat bez toho... Sry za otázku ale moc tomu nerozumím jen se ptám :cheesygrin:

Pokud chces mit custom firmware a mas originalni tak to bez PSP ktery uz cfw ma neudelas...teda pokud mas nizkej fw(maximalne 3.11 tusim) tak na to nemusis mit pandoru ale pandora je nejlepsi-takze asi budes nekomu muset rict.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

danix, zkus to stáhnout odsud -

a flashnout tímhle

kotas.j - sice psal že tuhle desku nedostaneš na 3.90 M33 já sem o tom ale na webu nenašel ani zmínku, pak jedině opravdu požádat guru tekken90 a podporu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz, měl jsem 3.71-m33v4 +1.51 , pak jsem tam loupnul podle návodu 3.90-M33v2 ,ale nejde mi tam dat ten 1.51v2 píše to, že už tam je! a jak jsem se dival do menu, tak je tam, to tam mužu nechat ten 1.51 z 3.71-M33v4?!Nebo to mám nejak smaznout a nahrat z 3.90?Dík za radu :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde mi to :( mám firmware 3.52 M33 - 4 vše udělám podle návodu s pustím upgrade a pak už to jen napíše :

Unpacking... done.

Please wait...

A konec, nic už to pak neudělá, musím vypnout PSP a znovu zapnout to naštěstí jde :)

Newí někdo čím by to mohlo být? :(

Tak už OK stačio v recovery menu přepnout Kernel nebo tak něco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by nebylo špatné, kdyby to tam tekken dopsal. Je zapotřebí překontrolovat co je nastaveného v recovery, pokud 1.5 tak to prostě nejde spustit, což je celkem logické s ohledem na skutečnost že to hlídá jakou verzi Cf používáš a v návodu je jasně napsáno že upgrade se dá provést z 3.52M33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu