Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Analog ujíždí doleva-co s tím?


shai_tan

Otázka

zdar lidi, sehnal jsem starší psp, v super stavu, ale když hraju wrc, tak chvílemi se mi stává, že auto zahýbá doleva samo - potom, co analogem naplno pohnu doleva, tak jakoby to ještě tak 2 sekundy zatáčí. Stalo se vám to? - nevíte co s tím? případně, jak to odstranit bez rozmontování psp - nedá se ten analog nějak vycentrovat, nebo co třeba prolít konkorem :cheesygrin: ? nemám s tím čudlem žádné opravářské zkušenosti. . .

případně, když bych to psp rozdělal, co přesně mám v tom analogu vyčistit - neboli může to být nějakým bordelem v něm? při pohybu jde úplně krásně, žádné divné zvuky, navenek úplně v pořádku..

dík

shtn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mam pro tebe odborne reseni:1)Vem psp poradne ho upevni do sveraku,vem kladivo a dej do nej poradnou supu z prave strany

2)Vem sprej WD40 a poradne to strikni pod klobouk analogu , pokud problem stale pretrvava.....ted me napada neni to treba tim ze ses ve WRC naboural a znicil si na aute geometrii tudiz ti ted tahne doleva??? :-DDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak marchelino, dík za sofistikované rady... :cheesygrin: s první radou jdi víš kam 8) ale s tou druhou ses trefil, mě to napadlo taky :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: a fakt jsem ty závody několikrát startoval, abych se přesvědčil, že to není nějaká nová verze s deformací geometrie... ale vážně - ty jsi do toho analogu tu wd40 někdy opravdu nalil? a pravdu, bo vidíš ten obrázek u nicku :roll::arrow:8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
2)Vem sprej WD40 a poradne to strikni pod klobouk analogu , pokud problem stale pretrvava..... :-DDDD

tak toto je to najprimitivnejsie co som kedy cital :D WD40 a pouzit na plast :D

WD40 je na kov!!!!!!!!!!!!!!

ak chces premazat pouzi silikonovy olej ale nie WD40 to by ti akurat rozleptalo pomali cely analog a uz by ti nezahybal nikam :D

ja som mal s analogom ten isty problem a radsi som kupil novy analog ved je lacny tak co :)

a kryt sa dava dole tak ze povolis tu skrutku dole pod displayom a potom secky na zadnom kryte + za nalepkou pod baterkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no je to tohle http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007070026

ale nevim jestli to pomůže ;)

Pomuze.. mam stejny problem - hlavne v dosboxu to ujizdi nehorazne.. hodil jsem tam joysens a ten to SAM (!!) vycentroval...

joa tohle je jen na 3.71 M33, na 3.80 M33 pouzij joysens150 na vse.. na 3.90 M33 jsem to jeste nezkousel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu